Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz sztoritok van...

Nagyon gáz sztoritok van magatokról, vagy másról?

Figyelt kérdés

Egyszer mentem haza egy sötét utcában, ugatott nagyon egy kutya, elkezdtem ugatni én is hangosan, mellettem jött egy ember akit nem vettem észre, nagyon gáz.


14 éves lehettem, jött egy vendég, elég félős voltam akkoriban ezért nem mertem kimenni WC-re, volt egy üveg amibe bele akartam pisilni, de tele volt majdnem, megittaam az egészet egyszerre, majd rámjött egy hatalmas hányinger. Futtottam a WCre, majd sikerült telibe hánynom a folyosót, és ez anyám meg a vendég szeme láttára.


Ha ezekre gondolok rosszul vagyok még mindig :DDD



2021. szept. 10. 21:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
Ismerősöm tekert hazafelé buliból tanyán laktak. Erdős rész mellett suhant el, mikor elmondása szerint valami nagy és fekete a fülébe szuszogott. Nagyon betojt, pedig srác és elég termetes is. Úgy tekert mintha az életéért biciklizne, hátra se nézett. Másnap vissza ment megnézni és kiderült csak a szomszéd tanyárol egy ló volt a fához kötve az fújt mikor ott tekert.
2021. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
39%
:))
2021. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámmal volt elintéznivalónk a városban, aznap ronda idő volt a szél is fújt, az eső is esett. Egy esernyő alatt küzdöttünk az elemekkel, alaposan magunkra húztuk, annyira hogy nem is láttunk előre, szinte csak a járdát néztük. Az úttesten akartunk átmenni, azt még láttuk, hogy zöld van, de azt már nem hogy egyenesen egy alacsony tábla fele tartunk a zebra helyett. Jól láthatóan fennakadtunk az esernyőnknél fogva, az összes piros lámpánál várakozó autós szeme láttára. 😂 Azóta is gyakran eszembe jut, nem bírom ki nevetés nélkül, de a többieké is nagyon tetszik, főleg a busz közepén seggreülős. Nem is emlékszem már, mikor nevettem ennyire igaziból mint amikor azt olvastam, köszönöm! 😁😁😁
2021. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy ki írtad ezt, nagyon jókat derültem. Végre egy kérdés ami vidám. Jók a sztorik. 😄
2021. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
31%
A barátommal (igazából barát extrákkal, de egyfolytában együtt főzünk, alszunk, minden) voltunk együtt az ágyban, en voltam felül. Kellett kicsit pisilni. Nagyon rámjött a nevetés, nem tudom már, mitől. És kicseppent pár csepp, vagyis elég sok. A lepedő is olyan lett, róla is, rólam is folyt le 😊 kicsit se volt ciki 😀🤣
2021. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
35%
Úgy kb 8 évvel ezelőtt, volt egy laza kapcsolatom. Nála voltunk fent. Majd hazaértem, elötte mondtam az anyunak, hogy egy régi ismerősömmel lesz találkám :) szóval hazaértem, kérdezi anyu, hogy milyen volt a tali, mit csináltunk? Mondom, beszélgettünk, kávéztunk.. mentem be a fürdőbe, és látom, hogy a nyakam tiszta kék-zöld, úgy ki volt szívva :)))))
2021. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Elsős voltam gimiben, busszal jöttem haza, ami tele volt iskolatárssal, mert egyszerre végeztünk aznap a karácsonyi műsor miatt. Nagyon kellemetlen volt bent a levegő, a tömeg is kezdett már sok lenni, szóval gondoltam hamarabb lejutok, ha gyorsan felállok, felveszem a kabátom és összeszedem a cuccom.

A gondolatmenet jó volt, a kivitelezéssel voltak gondok :D Felálltam, rajtam volt már a kabát, de a busz valami miatt satuzni kényszerült, én meg végül addig ügyeskedtem, míg hanyatt estem a négyes ülések közt. (senkinek és semminek nem lett baja) Gyorsan összeszedtem magam, és sűrű elnézéskérések közepette szinte elmenekültem onnan. Úgy égett a fejem, még otthon is látszott elég szépen.

2021. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolás voltam, szülői értekezlet volt a suliban. Anyuék bementek a tanterembe a szülőire, én meg mondtam nekik, hogy megvárom őket kint a suli melletti parkolóban. Tél végi időszak volt, elég hamar sötétedett. Van 1-1,5 órám, mivel üssem el az időt addig? Kitaláltam, hogy a sötét parkolóban gyakorlom a szalagavató táncot, amíg kijönnek a szüleim. Egy órán keresztül hangosan dúdoltam a zenét, énekeltem, forogtam, táncoltam, ha elrontottam valamit akkor újrakezdtem, kommentáltam hangosan hogy éppen mit csinálok, hol kell javítani stb. Százszor elénekeltem a zeneszámokat és eltáncoltam a táncot újra meg újra, hogy rögzítsem magamban a koreográfiát, majd a végén elegáns és méltóságteljes meghajlás, ahogy a tánctanár tanította...

Ekkor az egyik szemközti autóból kiszállt egy apuka, aki végignézte az egész produkciót, megtapsolt, rágyújtott, majd azt mondta: "Engem nem zavarsz, nyugodtan folytasd még, ha akarod. Olyan gyorsan elrepült így ez az egy óra. Eredetileg fogalmam sem volt, mivel üssem el ezt az időt, amíg a feleségem bent van a teremben a szülőin."

Nagyon égett a fejem. :)

2021. szept. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 éves lehettem, mikor távolsági busszal utaztunk anyámmal, mamához mentünk, aki 160 km-re lakott tőlünk. Félúton megállt a busz Tamásinál a pályaudvaron, 5 perc szünetre. Leszálltunk, elmentünk pisilni. Mikor mentünk visszafelé , akkor láttuk, hogy már megindul a busz tovább.. Elkezdtünk futni, integetni, hogy várjon meg. Fel is jutottunk, mentünk hátra az ülések közt, de valahogy nem találtuk a cuccaink, a helyünk... Kiderült hogy másik buszról hittük azt, hogy a miénk, a mi buszunk még ott állt bent pont mögötte 🙂. Persze az összes utas végig nézte , ahogy lekullogunk és égürnk.. 😊
2021. szept. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%
Fiatalon több hónapot töltöttem kórházban, urológián. Nem ágyhoz kötött betegként sokat sétáltam a folyóson, kórtermekben beszélgettem. Az egyik kórteremben rendszeresen benéztem, idős bácsikkal beszélgettem. Az egyiknek az ágy végében volt egy pelenkából felcsavart olyan henger alakú valami. Majdnem úgy nézett ki mint egy labda. Azzal kezdtem el játszani, dobálni, közben beszélgettünk. Egyszercsak bejött a nővér látta, hogy mivel játszok odajött és a fülembe súgta: tudom-e, hogy amivel játszom a bácsi heréje alá teszik mindig, amikor szükséges.:) Nagyon gyorsan kihúztam a szobából és vagy 10 percig sikáltam a kezemet:)
2021. szept. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!