Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel vagy önbizalomhiányos...

Mivel vagy önbizalomhiányos magaddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
(Erre a legjobb az angol "insecurity" szó volna, de nem tudok közvetlen fordítást rá.)
2021. szept. 11. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Kérdést se értem dicsak buksi
2021. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A külsőm. Általános iskolában rengeteget baszogattak a túlsúlyom miatt. Nagyon kevés lány volt, aki nyitott volt a társaságomra / érdeklődő volt velem kapcsolatban (a legtöbbet csak utólag vettem észre).


Tavaly decemberig kb. folyamatosan híztam, de azóta úgy döntöttem, hogy összeszedem magamat, leadtam rengeteg felesleget, kis túlzással majdnem az összeset, alkatra már így is egész jó vagyok, de azért még van min dolgozni. A legrosszabb az egészben, hogy ez az insecuritym ez így sem múlt el. Hiába látok a tükörben egy erős, határozott, már-már magabiztos férfit, ugyan olyan kövér, önbizalomhiányos gyerekként gondolok magamra, mint amilyen egész gyerekkoromban voltam és őszintén fogalmam sincsen, hogy ez fog-e változni valaha a jövőben. 24F

2021. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

2

Milyen magas vagy?

2021. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3: 185 cm.
2021. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az arcom miatt. Ronda bőröm, heges, pattanásos, az orrom is. Kezelések nem segítettek csak átmenetileg.
2021. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A bőröm. Nem is a legjobb bőrtípust örököltem sajnos, nehéz is vele, pattanásos, heges.. szégyellem, pedig foglalkozom vele, de nem mindig látszik meg rajta.
2021. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Talán inkább jobb lenne ide a "Miért" szót használni...

Van egy alapbetegségem, amiatt vagyok introvertált.

2021. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rettegek attól, hogy azt gondolják rólam, hogy hülye/béna vagyok. Félek, hogy hülyeséget mondok, ezért sokszor nem merek kérdezni, félek, hogy bénán csinálok valamit, ezért mások előtt nem tudok szorongás nélkül gyakorlati feladatokat elvégezni (ezt a legkisebb dolgokra is értem, pl. nem tudok takarítani, főzni ha valaki néz). Ez amúgy abból fakad nálam, hogy az első tanítónőm mindig megalázóan beszélt velem/rólam, és besorolt a gyenge tanulók közé, miközben (mint iskolaváltás után kiderült) teljesen átlagos, sőt bizonyos területeken kifejezetten jó képességű gyerek voltam.
2021. szept. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 vagyok

Lemaradt, hogy 22L vagyok.

2021. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!