Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy felnőtt...

Miért csinálja ezt egy felnőtt nő?

Figyelt kérdés

Ha még lát minket inkább el szalad vagy ki kerül, ki beszél minket a szomszedunknak/szomszédunkal.

40 éves maximum a nőci, de semmi mást nem lehet hallani hétköznap este 9 kor, hogy a ház előtt rohogcsel téli szájjal, vihoraszik és pof@zik... Baromira zavar, kb fel éve ezt hallgatjuk de senki nem szólt még neki. 3 fia van, ide csoditett az összes környék bele gyereket és anyukát. Pletykalkodni azt nagyon tud rólunk és a sz@rt kavarni.... Baromira irritál már, kb 2 házzal arebb lakik tőlünk. Mit csináljak vele? N30


2021. szept. 12. 06:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem szól érte senki,akkor itt az ideje,hogy te elküld a fenébe

Hidd el utána nem jár többet arra

2021. szept. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Elnézést a hibákért nagyon gyorsan írtam ki.

Már nem egyszer még fordult meg a fejemben... De abban nem lesz köszönet.

Úgy csinál mintha ő lenne itt az atya úr isten...

2021. szept. 12. 06:38
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

En nem értem az egészet

Azt írod,ha meglát téged a nő elszalad

Közben irritál

De közben 2 házzal odébb van

Ennyire hangos ? Vagy mik


Amúgy hívd ki rá a zsarukat csendhaboritásért,pár alkalom után megunja

2021. szept. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem, a házam előtt vannak a padok... Na ide csoditette az embereket, a gyerekeket akikkel egy osztályba járnak a fiai és környékén laknak... Na ez az egész tesz rá még egy lapáttal... Konkrétan én és a barátaim akik erre lakunk nem tudunk le ülni beszélgetni akár, mert ha nincsenek itt 20-an akkor egy se. És ez is elég zavaró. Téli szájjal vihoraszik, pof@zik... Nyáron alig bírtam nyitva hagyni az ablakom mert csak öt lehetett hallani ami valljuk be elég zavaró. A szomszédom barátnője... Jó hogy ide jön...
2021. szept. 12. 06:51
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

Az utca közterület, tehát ezt nem tilthatod meg neki, bármennyire is "téli" szájjal vihorászik (nyári száj is van? kétszer is így írtad).

Én sem értem az ellentmondást: folyton ott vihorászik = elszalad, ha meglát.

2021. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

"Ha meglát minket inkább el szalad vagy ki kerül"


Ez esetben egyszerű a megoldás..Csak nézz ki az ablakon vagy sétálj el előtte és már el is szalad a helyszínről.

2021. szept. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

Nekem hasonló szomszédom van, a különbség hogy a saját kertemben nem tudok kibt lenni, mert rögtön kijönnek és lesnek. Ha a kerítés közelébe megyek, akkor odajönnek és finganak.

Alpári falusi férgek.

Sajnos az ilyenekkel nem tudsz mit csinálni. Én már a belüket kiátkoztam szemtől szembe, verekedés is volt majdnem "apjokkal" de nem kopnak le.

2021. szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azzal beszélget és találkozik akikkel akar, azt beszél amit akar.

Egyetlen dolgot tudsz tenni, utánanézel meddig lehet hangoskodi, és ha ez után hangoskodi kinnt kihivod a rendőröket. Jobb dolguk is van ennél tudom, de talán pont ezért lesznek határozottak mert utálnak ilyenhez kimenni.

Veszekedest azért nem ajánlom mert akkor még rosszabb lesz a helyzet.

Be is szerezhedsz egy flexet és te is hangoskodhatsz reggelente természetesen abban az időpontban amikor már nem számít csentháboritásnak, de amikor ő még biztosan alszik. Bár ez is provokáció de mégis jobb mint a veszekedés.

2021. szept. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem veszekedés de ne haragudj, tavasz óta minden egyales áldott nap hallgatnom kell, te meddig birnad? Nekem most fogyott el isten igazán a türelmem....konkretam az ablakom alatt történik mind ez, pedig a 2 lakom és kristály tisztán fel hallatszik pláne ő!
2021. szept. 12. 08:40
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor játszd le jól hallhatóan ezt a dalrészt amikor zavarnak:

[link]

2021. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!