Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 10. osztályban védőnői szűrés,...

10. osztályban védőnői szűrés, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sürgős lenne. Teljesen kiment a fejemből, holnap lesz. Múlt tanévben teljesen elmaradt a vírus miatt, csak fogászati volt.


Milyen vizsgálatok lesznek, vagy mi az, amit ilyenkor megkérdezhetnek? Nektek hogy zajlott?


Illetve van egy kis bökkenő is. Tegnap úgy megfáztam, hogy most borzasztóan fáj a torkom, holnapra már tiszta takony leszek, mert nálam mindig így szokott zajlani. Biztos nem covid, mert már voltam benne tavaly, és teljesen más lefolyású volt.

Szóval hazaküldhetnek? Vagy elküldhetnek kötelezően tesztre? Az nem megoldható, hogy nem megyek be holnap, szóval nyugtassatok meg, hogy nem csinálnak belőle nagy ügyet. :D


Igen, sok kérdés egyszerre, de nagyon megköszönném, ha valaki segítene.

16/L


2021. szept. 12. 12:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Azt meg se merem kérdezni, hogy mennyire kell levetkőzni, mert itt olyan rémsztorikat olvastam, hogy húha... Melltartót nem veszek le, az biztos, majd megoldom valahogy.

De azért leírhatjátok azt is.

2021. szept. 12. 12:36
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi vizsgálat: testsúly, magasság, vérnyomás, látás, hallás, nekünk még ekg-t is csináltak
2021. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
(ha EKG is van, ott le kell vetkőzni teljesen felül.)
2021. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az ekgn kívül minden volt ,amit az egyes leírt. (szakgimi) Olyan alap kérdéseket tettek még fel, hogy megjön e rendszeresen, iszom e energiaitalt, alkoholt... Nem kell félni :D


Tapasztalat: betegen ne menj be. A suliban csak rosszabbul leszel. Inkább maradj otthon és pihenj, most mindenki beteg. Én is ugyanúgy éreztem magam a héten ,mint te. Kellett pár nap , amíg kihevertem.

2021. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És igen, hazaküldhetnek, ha beteg vagy. A fehérnemű maradhat rajtad. Azt sosem kérik, hogy levedd.
2021. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos ősszel meg télen olyan gyakran vagyok megfázva, hogy akkor 3 hetente kéne hiányoznom, azt meg nyilván nem tehetem. :/ Osztálytárstól kaphattam el egyébként, de azért ügyelek másokra.
2021. szept. 12. 12:46
 7/14 A kérdező kommentje:
6. órában kerülök sorra, és 7 órám van, így is hazaküldhetnek, vagy már mindegy?
2021. szept. 12. 12:47
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
"Melltartót nem veszek le, az biztos," Aztán miért nem? Ha nőgyógyászhoz jársz majd, ott aztán lerepül minden, szokj ehhez hozzá.
2021. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
8as, a két eset nem ugyanaz.
2021. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7es , akár reggel is hazaküldhetnek.
2021. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!