Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 10. osztályban védőnői szűrés,...

10. osztályban védőnői szűrés, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sürgős lenne. Teljesen kiment a fejemből, holnap lesz. Múlt tanévben teljesen elmaradt a vírus miatt, csak fogászati volt.


Milyen vizsgálatok lesznek, vagy mi az, amit ilyenkor megkérdezhetnek? Nektek hogy zajlott?


Illetve van egy kis bökkenő is. Tegnap úgy megfáztam, hogy most borzasztóan fáj a torkom, holnapra már tiszta takony leszek, mert nálam mindig így szokott zajlani. Biztos nem covid, mert már voltam benne tavaly, és teljesen más lefolyású volt.

Szóval hazaküldhetnek? Vagy elküldhetnek kötelezően tesztre? Az nem megoldható, hogy nem megyek be holnap, szóval nyugtassatok meg, hogy nem csinálnak belőle nagy ügyet. :D


Igen, sok kérdés egyszerre, de nagyon megköszönném, ha valaki segítene.

16/L


2021. szept. 12. 12:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#8 Én ezt értem, de iskolai vizsgálaton szerintem nincs rá szükség. Ha nőgyógyászhoz megyek, akkor nyilván azért megyek, hogy megnézze, mi a baj.
2021. szept. 12. 12:55
 12/14 anonim ***** válasza:
31%
Hiába nem gondolod COVID-nak, fertőző betegséggel nem szabad közösségbe menni. Amúgy is haza fognak küldeni a vizsgálatről, de leszúrást is kapni fogsz - jogosan.
2021. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jó, de mondom, hogy ilyenkor egyfolytában beteg vagyok, most ha meggyógyulok, 1-2 hét és megint elkapom. Azt meg nem játszhatom el, hogy sose megyek be. A fél osztály takonykóros, most akkor mindenki menjen haza?
2021. szept. 12. 13:20
 14/14 A kérdező kommentje:
Na, már az osztályfőnök kiírta, hogy mi lesz. Látás, hallás, magasság, súly, vérnyomás, mozgásszervek, szóval semmi extra. De azért nagyon köszönöm mindenkinek!
2021. szept. 12. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!