Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek le az emberek...

Miért néznek le az emberek azért mert ocsmány vagyok? 25F

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla hogy ocsmánynak születtem.

2021. szept. 12. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Mert ilyen felszínes a társadalmunk, hogy a csúnya embert már nem is veszik emberszámba.
2021. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos beteg ez a világ.
2021. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ pontosan mi okozza az "ocsmányságodat"?

Lehet csak undorodnak tőled. Ha büdös vagy és dagadt, azok ellen könnyű tenni. De ha a klasszikus értelemben valami torzulásod van, azon sajnos tényleg nem. :(

2021. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sovány és magas vagyok, esetlen mozgású, fehér bőrű, torz asszimetrikus arccal (a tekintetem is idétlen, bárgyú). Undorodnak tőlem, így értettem a kérdést.
2021. szept. 12. 17:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy próbáltam változtatni amin lehet pl. jártam edzeni egy évig de csak a fejem dagadt meg tőle így inkább abbahagytam.
2021. szept. 12. 17:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Az önképeden kell változtatni pl. Nekem is van egy hasonló alkatú srác az évfolyamomon és egyáltalán nem undorodom tőle. Nem gondolok róla semmit. 🤷🏼 Idén lesz a szalagavatónk, ha elhívott volna, vele is elmennék. De nem ő nem hívott, minek fussak utána? (sajnos a legtöbb lány így gondolkodik, nem fognak odamenni hozzád)

Olyan lányt keress(vagy fiút), akinek ez tetszik, haverokból meg olyat, aki ezt le$zárja.

Egy csomo olyan ember van, akinek testképzavara van, próbáld meg szeretni azokat benned, amit most valamiért nem szeretsz. Amúgy nem értek hozzá, de Szerintem simán lehetnél kosaras, ha keresel edzőt.

2021. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4

Gondoltam. Ezen is lehet javítani edzéssel meg szoláriummal. De nyilván elégedett soha sem leszel ha nem tudod elfogadni a helyzetet, mivel teljesen más ember soha sem lehetsz.

2021. szept. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
menj el prostizni érezd jól magad
2021. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyébként ezt én is tapasztalom, hogy a szebb embereknek több barátjuk van, jobb munakhelyekre felveszik őket. Én sem szeretek nyomikkal barátkozni. Azt gondolom, hogy a nyomiság meg a csúnyaság kéz a kézben jár. Nekem más problémáim vannak, és igen én is érzem a hatását, hogy kevésbé vesznek komolyan mások
2022. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!