Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fura emberek. Veletek történt...

Fura emberek. Veletek történt ilyen?

Figyelt kérdés
Csak annyit szeretnék kérdezni illetve tanácsot kérni, hogy ma éppen vártam az egyik bolt előtt valakire (a külvárosban) és egy 60 as éveiben járó férfi elment mellettem majd 10-15 m-el mögöttem megállt elővette a telefonját és olyan érzésem volt, mintha fotózna ( felém fordította a telefonját és vmi olyasmit mondott, hogy most megvagy vagy valami). Hogy őszinte legyek elléggé befostam ezért picit arrébbmentem és láttam, hogy a csávó is elkezd menni a másik irányba. megint megy 10-15 m-t és ugyan ezt megcsinálta. Na itt már komolyan kezdtem félni és bementem a boltba. Fél perccel később kimegyek és sehol. Lemondtam a találkozót és hazamentem. Ahogy hazaértem nagyon félni kezdtem és összeesküvés elméleteket szőttem, hogy el akarnak rabolni, vagy az a csávó nyomoz utánam vagy meg akar erőszakolni vagy ilyenek. Nektek mi a véleményetek? Előre is köszi a válaszokat.

#fura alakok
2021. szept. 8. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem vegyél gázsprayt ,meg egy gázpisztolyt és egy sokkolot is. Hord magaddal.
2021. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem menj el egy dilidokihoz, vagy költözz be pár hónapra a Tündérhegyre, mert ez már nagyon gáz, amit művelsz. 😡
2021. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Engem csak üres májkrémes konzerv dobozzal dobott meg egy hajléktalan nő a 4-es villamoson a Széna térnél.


Meg egyszer volt egy drogos csöves csávó aki kötekedett egy párral majd velem is.

Beakart vinni nekem egy pörgőrúgást de annyira be volt tépve hogy a lába 10 centivel előttem suhant el.

Budapest én így nem szeretlek!

2021. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!