Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért köszönnek rám idegen...

Miért köszönnek rám idegen pasik ráadásul így? És mit csináljak mert nagyon zavar?

Figyelt kérdés
Ma álltam a buszmegállóban, átlagos ruhában, egy rövidnadrág és egy rövid ujjú felső. Semmim nem volt kint! Erre biciklizett egy csávó a túloldalon és elkezdett integetni, fütyülni, és kiabálni nekem hogy "Szia szöszi" Rá se néztem, de folytatta. "Szöszmösz" fütyülgetett tovább, meg integetett. Aztán elhajtott a bicajjal. És ez sokszor előfordul félek egyszer valaki odajön hozzám és erőszakoskodni kezd vagy valami... 16l

2021. szept. 12. 18:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bunkóság a részükről. Minden bizonnyal szép lány vagy, és bizony engem jobban izgat az egyszerűen öltözött természetes szépség, mint aki kihívó ruhát hord. Mondjuk én tudok viselkedni így csak magamban dicsérem azt, akit latok.
2021. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!