Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Még mit tudnék csinálni?

Még mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel alakult egy kapcsolat de sajnos mások miatt nem jött össze. Megegyeztünk, hogy barátok maradunk de azok miatt, akik beleszóltak a dolgainkba már nem beszél velem mert történtek durva dolgok (megfenyegették meg ilyenek). Szóval mások miatt nem beszél velem és ez nagyon rossz mert barátomnak is fontos. Voltam nála ahol dolgozik egyszer beszélni meg írtam neki de nem ír vissza. Most holnap lehet megint elmegyek ahol dolgozik, hogy beszéljünk de ha nem lesz ott akkor nem tudom még mit tegyek. Helyre akarom hozni a dolgokat mivel tényleg nagyon jóban lettünk csak mások ezt is tönkretették. Még mivel próbálkozhatnék?

2021. szept. 13. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Felhívni?
2021. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapjába véve mivel ő a férfi ezen neki kéne törni a fejét,mármint az ő dolga hogy "megvédjen" ezen nem gondolkodtál?


Nem hiszem el hogy annyi nincs benne hogy valamit erre kitaláljon ő.

2021. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!