Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhatott a kilinccsel? ...

Mit akarhatott a kilinccsel? Lehet hogy be akart jönni?

Figyelt kérdés

Helló.

Szombat este kint voltam és hallgattam a szüreti zenét (nem mentem el,nincs tőlünk messze és lehet hallani)

Tudni kell hogy elég nagy udvarunk van és az unokatesónk háza is ott van ,csak az övék elől,nekünk meg hátul. Szóval kint voltam és ilyenkor a buliból mentek haza az emberek meg minden,egyzser csak jött egy pasi aki valamit csinált a kilincsünnkel,de lehet hogy csak állt ott ,csak olyan volt mintha nézett volna oldalra és kiakarta volna nyitni. Aztán odamentek unokatesómék kutyái,megijedt és elment.

Lehet hogy beakart jönni csak észrevett engem?(meg a kutyákat)

A kapuajtón nincsen zár csak a házban de az udvarról bármit elvihet.

Nem tudom ki lehetett az,sötét volt.


17l



2021. szept. 14. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet részeg volt és éppen ott könnyített magán. Vagy nem tudott már rendesen járni a részegségtől és kicsit megpihent. Vagy ki akart rabolni, vagy bármi más oka is lehetett.
2021. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meg akarta cáfolni a "több fäszt fogott, mint kilincset" mondást.
2021. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szimplán annyira be volt baxva, hogy azt hitte, már otthon van.
2021. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy meritek nyitva hagyni az udvart.
2021. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!