Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha valaki zaklat?

Mit tegyek, ha valaki zaklat?

Figyelt kérdés

(Lehet a kategória nem jó, bocsi érte)

A kérdésemet kifejteném, barátkoztam valamikor egy férfival aki szerelmet vallott nekem egyszer, én leszögeztem neki, hogy soha nem jönnék össze vele, mert nem az esetem. Nem fogadta el, nagyon kiszámíthatatlan volt, egy idő után fenyegetni kezdett, a jelenlegi párom mentett ki a helyzetből. Hiába tiltottam le mindenhol már, kamu profilt is csinált, valahogy mindig megkeres és rámír, hogy "mizu" meg ilyenek, de én egyszerűen nem akarom ezt. Múltkor írtam neki egy üzenetet hogy hagyjon békén, akkor le is nyomorékozott (kiszámíthatatlan, mint mondtam), most megint bejelölt és írni akar... ti mit tennétek a helyemben? Megint egyszerűen csak tiltsam le? Komolyan, már nem tudom hogyan állíthatnék le egy ilyen embert. 19/L

Csak normális válaszokat kérek, légyszi :/



2021. szept. 14. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg egy új profil létrehozása? Kicsit valtoztasd meg a neved.
2021. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el képernyőképeket csinálni, aztán egy idő után feljelentés. Majd a böriben a molnárricsik kitágítják az ánuszát.
2021. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Wow, gyorsak voltatok 😂

Ha jól tudom, a páromnak annóról vannak képernyőképei a vitánkról, mikor fenyegetett meg ilyesmik.

Csak arra voltam kíváncsi, hogy van-e valaki akinek a feljelentésnél egyszerűbb megoldás is eszébe jut (persze, tudom hogy ez a legcélszerűbb, csak nyuszi voltam hozzá)

Ez a sztori 2 éve volt lassan, azóta 3 vagy 4x is megpróbált engem különböző platformokon elérni, milyen beteg ember ez..

2021. szept. 14. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
A párod nem tudná jól elverni? Lehet akkor abbahagyná..
2021. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig itt csak a feljelentés segít. Ha nem ért a szép szóból, akkor irány a rendőrség. Vagy lehet elég ha ezt belengeted neki, akkor lehet leáll.
2021. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
allitsd privatra a profiljaidat, mert igy nem tud direktben irni. egyebkent meg tenyleg a feljelentes a biztos, bar kerdes hogy a rendorseg mennyire foglalkozna vele. a parod meg ne verekedjen, mert csak neki lesz belole priusza, a zaklato meg meg inkabb feljogositva erzi magat
2021. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a 4. válaszra reagálva, még be is szállnék ha nem lenne az ország másik végében a tag. xD

Egyébként, már harmadjára hangsúlyozom milyen kiszámíthatatlan... gyakorlatilag azt terveztem, hogy szembesítem a tetteivel és szólok neki hogy feljelentem ha mégegyszer megkeres, majd letiltom. Na, nem kellett 2 perc és megnézte (fél órája ott ült és várt, LOL), majd konkrétan engem állított be őrültnek, elmeroggyantnak meg ilyesmi. Nagyot nevettünk rajta igazából, főleg mivel azt állította, hogy 2 éve felesége is van. Na, 2 éve az volt a legnagyobb dicsekvése hogy egy lány nagyvonalú szerelemben részesítette a lábai között.

Kb egyből törölte is az üzenetét, eléggé bűzlik. 😂

Majd letiltott. Hát az én anyámat 😂

2021. szept. 15. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!