Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Féltek a haláltól?

Girlll3 kérdése:

Féltek a haláltól?

Figyelt kérdés
Én kifejezetten, igen. Láttam haldokolni a szeretteimet. Az összes valami nagyon csúnya betegségben, sok szenvedés után halt meg. Ha arra gondolok, hogy ennyit kell szenvedni az emberi élet végén, akkor elkeseredek és minden értelmetlennek tűnik. Hogyan álltok hozzá ehhez a kérdéshez?

2021. szept. 15. 08:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Kéne? A halál csak egy kapu egy új kezdethez.

A betegség meg nem került el engem fiatalon se

2021. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az elmúlástól félek.


30 vagyok, de szinte nem is olyan rég még pár évesen a kis fekete dömperemmel játszottam..


Majd egyszer csak azon kapom magam hogy 70 éves vagyok, és hogy hogy hiányoznak azok a 30-as évek..


Ijesztő belegondolni hogy mi lesz még 30 év múlva.. Hol leszek? fogok még létezni valaha valamilyen formában, vagy csak ez a 70-80 évem volt és soha többet semmi?

2021. szept. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A haláltól, a nagy semmitől nem félek. A haldoklás, szenvedés, fájdalmak, egész más történet, attól rettegek.
2021. szept. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban az életem utolsó óráitól félek, amikben lepereg előttem, mennyi évet elpazaroltam.
2021. szept. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem fog leperegni semmi. Egyszer csak "lekapcsolják a villanyt"
2021. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az előtte lévő fájdalomtól félek, hogy hosszú és fájdalmas lesz amíg aterek. Remélem nagyon gyors lesz bármikor is történik , úgy hogy fel se fogjam. ..dehát ez nem kívánság műsor.
2021. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem félni kell tőle.

Ki kell használni, ami lehetőséged van.

Ja, és támogatni a tudományt. Nem csak elviselni! Aktívan támogatni is kell. Ők tudnak segíteni a hosszú, jó minőségű életben.

Az nem működik, hogy a tudósok hülyék, meg húzzák meg magukat, a pénzt a valóságsók kapják, meg a Szifon32 - aztán, amikor már baj van, akkor marad az ima.

2021. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A nagy semmitől nem, ugyanis akkor már nem tudunk azon gondolkozni, hogy jaj, most a nagy semmi van éppen a végtelenségig. Akkor már nem fog ez fájni nekünk.


A szenvedéstől viszont félek. Én is láttam belőle eleget a nagyszüleimnél.


Illetve a korai haláltól.


Mind a 4 nagyszülőm rákban hunyt el és korán. Szüleim 60 körüliek, irtó pocsék egészségi állapotban. Velem anyám terhesen láncdohányzott, idegbeteg volt (pszichiátriai eset, be is vonult magától, de talán a születésem után), állítólag rumozott is. Gyenge izomerejű, állóképességű vagyok, több egészségügyi problémával, őszintén szólva néhány elhanyagolt krónikus betegséggel.


Az öregedéstől is félek, részben mert nem élveztem ki a fiatalkoromat, részben mert már most tré a testem állapota.

2021. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Magától a haláltól nem. Az esetleges odavezető úttól igen. Ha meg kell halni akkor hamar gyorsan, nem akarom tudni, nem akarok szenvedni és végképp nem akarom, hogy az ágyban forgassanak, pelenkázzanak és ehez hasonló szörnyűségek.
2021. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%

Iszonyatosan most.

Mivel most megyek koronavírus oltásra. Ha nem mennék akkor kevésbé félnék jelenleg a haláltól.

2021. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!