Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van hatalmas egoja egy...

Miért van hatalmas egoja egy 34-39 éves férfinak aki még otthon lakik?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom azt vettem észre, a mai férfiak nem akarnak ősze költözni, el hagyni anyuci, apucit, nagymamát, maximum olyan nőt keresnek maguknak akihez oda lehet cuccolni. Velem van a baj, hogy nem akarok ilyen férfit magamnak? Nem akarom azt, hogy majd az egész család bele szóljon a minden napjainkban ha esetleg úgy alakulna? N29
2021. szept. 17. 10:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Én azt szoktam mondani hogy ha valami 💩-ba belefutsz 1x az véletlen. Ha 2x az szerencsétlenség. Ha 3x, az a te hibád. Szerintem kicsit vizsgáld meg magad és a döntéseid, hogy miért mindig ilyen pasikat találsz meg, és miért nem tudsz olyannal kapcsolatot alakítani, akivel boldog lennél. Az igényeidet meg ne add le. Nem normális a mamahotel.
2021. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%

Legyél olyan nő, akiért érdemes elköltözni!

Nyilván nem adják fel a tutit, ahol még gyűjteni is lehet egy “futottak még...” kategóriáért.


Ez meg eleve logikus:

“maximum olyan nőt keresnek maguknak akihez oda lehet cuccolni.”


Te se albiba mennél, ha lenne a pasinak lakása.

2021. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

“ Miért van hatalmas egoja egy 34-39 éves férfinak aki még otthon lakik?”


Te, képzeld, a szüleim 70 felett vannak, és otthon laknak.


Majdnem 40 voltam, amikor albérletből saját házba költöztem, azóta én is otthon lakok.


Nem tudom, nálad az a normális, ha valaki koleszban/munkásszállón/híd alatt lakik, nem otthon? 🤣🤣🤣

2021. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha egymás nyakán éltek, az tényleg nem jó. Mi kétgenerációs családi házban élünk, a szüleim lent, én a párommal fent, teljesen külön háztartás, megvan mindenünk, ha akarunk nem érintkezünk velük. De szerencsére jóba vagyunk, de ha bármi van, mi belülről be tudjuk zárni a fenti részt, nem jön senki se be csak úgy.
2021. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%

A 34-39 évesek zöme nem MÉG lakik otthon - ha otthon laknak - hanem MÁR megint otthon laknak valamilyen válás miatt.

Nálad/veled lehet a gond Kérdező, hogy 29 évesen még itt tartasz és a kutya nem akar veled összeköltözni.

2021. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%

Mintha elő írás lenne hogy vegyél magadnak 60 millóért Pesten egy házat/lukat.


Na látod ezért nem foglalkozok olyan nőkkel mint te.

2021. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

Tehát neked nincs lakásod, ahova odacuccolhat a pasi, a pasihoz nem mész, mert van családja, hanem elvárod, hogy érted hagyjon csapot-papot és költözzön albérletbe a kényelmes otthona helyett.

Van ilyen, de ahhoz nagyon kell tudnod valamit!

2021. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Azért így 30 tájékán én elgondolkoznék, hogy nem bennem van e a hiba!
2021. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%
Jó reggelt! Magyarországon lakhatási válság van. A legtöbben nem azért laknak otthon, mert annyira szeretnek, hanem mert nincs pénzük elköltözni. Neked sincs saját lakásod, azt vettem ki a soraidból.
2021. szept. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

1.mi ez az irgalmatlan nagy támadás felém?

2.irtam olyat, hogy én pl otthon lakom vagy nincs lakásom?

3.nagyon sokan itt fogalom zavarban vagytok, nem mellesleg értelmezni se nagyon tudjátok amit írtam.

4. Ha nem lenne igazam akkor nem lenne ennyi felháborodott, támadó ember! :)

5.egyaltalan a kérdésemnek mi köze ahoz, hogy velem van itt a gond? 😂🤦‍♀️

HU... Kemények vagytok páran, eddig egyetlen egy ertelmes, normális választ kaptam a 9-bol az pedig a 4-es.

Na itt kene el gondolkozni egy kicsot, kivel is van itt a probléma, mellesleg nem értem mi köze egymásnak a kérdéséhez m.... Vicc kategora

2021. szept. 17. 11:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!