Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van hatalmas egoja egy...

Miért van hatalmas egoja egy 34-39 éves férfinak aki még otthon lakik?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom azt vettem észre, a mai férfiak nem akarnak ősze költözni, el hagyni anyuci, apucit, nagymamát, maximum olyan nőt keresnek maguknak akihez oda lehet cuccolni. Velem van a baj, hogy nem akarok ilyen férfit magamnak? Nem akarom azt, hogy majd az egész család bele szóljon a minden napjainkban ha esetleg úgy alakulna? N29
2021. szept. 17. 10:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
17%

Általába ha 30-40 évesen valakinek még nincs saját lakása, akkor ott bajok vannak. Szüleim elég szép és jó helyen laknak, de az mégis csak az ő házuk. Akiben nincs meg az az érzés, hogy el kell költözni és saját életet éoni az nagyon gáz. Mégha rosszul is esik nekik. xd

Ismerkedni se lehet úgy, hogy a szüleivel lakik az ember. Egy egyszerű biztonságőri munkával volt pénzem albérletre és még maradt is mindenre. Nem kell mindenből a legdrágábbat venni és kész. Sokak szerint az albérlet pénzkidobás. Ezért amíg ott laksz, folyamat fejlődni kell. Jobb munkahelyeket találni és stb. Akik 40 évesen otthon laknak menthetetlenek már. Egyszerűen defekt.


23/f

2021. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%

Jó hát kezdhetted volna azzal, hogy csak olyan választ fogadsz el, ami megerősít a hitedben.


Honnan kéne tudnunk, hogy miért van nagy egoja? Te ismered, nem mi. Vagy ez valami fiktív kérdés, hogy általánosíthass egy jót? Mert ez se derül ki igazán, hogy most konkrétan egy férfival van bajod, vagy az összessel. Szóval igazán leírhatnád bővebben, hogy mi a fene van.

2021. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

12#nem kell kifogásokat keresni.

9,10 válaszbol 1 volt normális, ertelmes!!! Amint már írtam ő tudta értelmezni, nincs nála fogalom zavar es meg sorolhatnam....

Ne mentegetozz, ne keress kifogást mert ez a te hibád nem az enyém! Téged minősít és nem engem!!! :) ;)

2021. szept. 17. 11:40
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

“Ha nem lenne igazam akkor nem lenne ennyi felháborodott, támadó ember! :)”


Azt mondják a frusztráltaknak igaza van, a többieknek véleményük.

Ha innen nézzük, lehet igazad van. De nem vagyok távolbalátó.



“HU... Kemények vagytok páran, eddig egyetlen egy ertelmes, normális választ kaptam “


Eleve a kérdésed főcíme egy marhaság.

Akinek van otthona és életvitel szerűen ott tartózkodik, mind otthon lakik. Gondolom arra gondoltál, hogy a szüleinél lakik.

Csak hát nem sikerült rendesen megfogalmaznod, így nem értem miért is vársz értelmes választ.


Én nem támadlak, de ha 90%-ban hülye válaszokat kapsz, az lehet, hogy valahol a kérdésen múlik. 😉

2021. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%

“2.irtam olyat, hogy én pl otthon lakom vagy nincs lakásom?”


Akkor mi a problémád?

Ha van lakásod, vagy albid, mi a gond azzal, ha a pasi odacuccol?


Ő nem jöhet hozzád, te nem mész hozzá, mert “jaj a családja”!...

Nem lenne jobb, ha világosan és őszintén leírnád, hogy olyan pasit keresel, akinek saját lakása van és TE cuccolhatsz oda?

2021. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

15 # tényleg ennyire primitív és buták vagytok?

Meg jó, hogy nem kértek számon, hogy mim van és mim nincs!!!

Bankszamla számom is érdekel? Szívesen még adom de akkor már utalhatsz egy kis pénzt is ;)

2021. szept. 17. 11:54
 17/23 A kérdező kommentje:
14 fuss neki még egyszer az egésznek utána jöhet a kioktatasod ;)
2021. szept. 17. 11:55
 18/23 anonim ***** válasza:
72%

17 minek fussak neki?


Te nem érted a különbséget az otthon lakni és a szülőkkel lakni közt.


Otthon lakok de nem a szüleimnél. Ők a saját otthonukban laknak, de nem a nagyszüleimnél.


Na erre varrj gombot. :)

2021. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%

16-17 Kérdező!

Láthatóan nem vagy normális, de nem a szelíd fajtából, hanem egy agresszív dühöngő vagy. Ezért nem kérnek belőled a pasik!


A francot nem érdekli itt, hogy neked mid van, de ha azt írod, hogy

“...maximum olyan nőt keresnek maguknak akihez oda lehet cuccolni. Velem van a baj, hogy nem akarok ilyen férfit magamnak?”


...akkor egyértelmű, hogy nem vagy 100-as, csak szeretnéd a pasikra hárítani a sikertelenségedet!

2021. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%

egoja - egója

irtam - írtam

fogalom zavarban - fogalomzavar

Egyetlen egy - egyetlenegy

kene - kéne

El gondolkodni - elgondolkodni

Bankszámla szám - bankszámlaszám


“Téged minősít és nem engem!!! “


Téged az írásod minősít, ahogy láthatjuk.

Legalább abban légy konzekvens, hogy ékezettel írsz, vagy anélkül.

2021. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!