Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor valamit elfelejtesz...

Mikor valamit elfelejtesz egyik pillanatról a másikra, hogy jut eszedbe megint?

Figyelt kérdés
Szerettem volna a gépen csinálni valamit, gondoltam valamire épp, és már nem tudom mit szerettem volna:(
2021. szept. 17. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Magamba mélyülök, felteszem magamnak a kérdést, hogy mi volt az a dolog, ami kiment a fejemből. Aztán elterelem a figyelmemet az egészről, mással foglalkozom. Egy rövid idő után beugrik.
2021. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idegeskedek, csinálok mást, haladok tovább, aztán később csak úgy bevágódik. Nem egyszer volt, hogy alvás előtt jutott eszembe, fél egykor. Tök jó volt kikelni és még gyorsan, félálomban megcsinálni, amíg még eszemben van. xd
2021. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elkezdem mondani az ABC-t. Amilyen betűvel kezdődött az adott dolog, rögtön beugrik.
2021. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszagondolok egy kicsi pontra, ami talán beindíthatja a gondolatomat arra fókuszálva, ami kimaradt.
2021. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felállok a géptől, kimegyek a konyhába, bekapok egy falatot vagy iszok egy pohár valamit, utána visszaülök a géphez és egyből beugrik, hogy mit is akartam csinálni. Csak ki kell lépni abból a szituációból és utána újra vissza.
2021. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!