Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lett az eltűnt...

Szerintetek mi lett az eltűnt emberekkel?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam egy posztot,egy fiatal diáklány már 8 éve eltűnt Debrecenben.Hogy létezik,hogy ilyen hosszú idő elteltével is tehetetlen a rendőrség? Vajon mi történhetett velük?

2021. szept. 17. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szervkereskedelem,prostitúció,emberkereskedelem arab és afrikai régióba,szexrabrabszolgaként,sima gyilkosság
2021. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meghaltak, megölték őket, elszöktek, elrabolták, stb.
2021. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrészük gyilkosság áldozata lesz,kisebb részük új életet kezd.
2021. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Anyukám egyik ismerőse felesége éveken át öngyilkos akart lenni. Különféle kezelésekre is járt.


Míg egyik nap csak eltünt.


A legjobb tipp amit hallottam, hogy beleugrott a dunába és soha sem találták meg vagy azonosították ha meg is találták.


Nem merült fel idegenkezűség ebben az esetben szóval öngyilkosság vagy a férje nagyon ügyes volt.

2021. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Gyilkosság vagy öngyilkosság. Szerintem ezekhez képest a szervketeskedelem, ember rablás viszonylag ritkább.
2021. szept. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy-kettő még most is lehet hogy valamelyik pincében van..
2021. szept. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sok sorozatgyilkos le sem bukik. Gondoljatok bele hogy évekig, évtizedekig szabadon garázdálkodnak.
2021. szept. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!