Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Átlagosan hány órát töltesz...

Átlagosan hány órát töltesz céltalanul a neten?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor nem dolgozol, tanulsz vagy mondjuk konkrétan keresel valamit, hanem csak úgy üres fejjel unalmadban szörfölgetsz.

2021. szept. 18. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, olyan napi 2-3-at. Sokat vagyok gép előtt ,de általában akarok közben új ismereteket szerezni, szóval általában ismeretterjesztő cikkeket vagy videókat nézek olyan témákban, amik kifejezetten érdekelnek vagy épp úgy gondolom, nem tudok róluk eleget/újak számomra.

Az a 2-3 óra is nem folyamatos, hanem több 10-20 perces gyakori/Messenger/hasztalan YouTube shorts-ból áll össze.

2021. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Túl sokat, főleg ezen az oldalon... Napi több óra minimum, nem tudnám megmondani.
2021. szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi 5h-t tuti.
2021. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1-2-3 órát, változó.
2021. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Celtalanul kvazi sosem, en imadok netezgetni.

Nem a socialmediaban mozgok, hanem youtuben videozok, Gykzok, beszelgetek a barataimmal. Ez akkor van, amikor a ferjemnek dolga van, en pedig otthon vagyok, pihengetek. Nekem ez nagyon pihenteto, nyugtato, ha kesz vagyok a hazimunkaval pl.

Ez egy heten kb 6 ora osszesen.

2021. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos indokolatlanul sokat. Ez majd változik novembertől, amikor visszaállok a munkaerőpiacra.
2021. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
napi 10 órát böngészek legalább céltalanul, de nem bánom!
2021. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is változó, de a minimum valahol 2-3 óránál kezdődik.
2021. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!