Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Feleségül ne vegyelek?"...

"Feleségül ne vegyelek?" Mondd ilyet egy nő ironizálva a másiknak?Vagy ez már fura, és valami tudatalatti üzenete lehet, esetleg az, hogy bejön neki az a nő, akinek mondja?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 21:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%
ez egy közismert mondás, senki se fog leszbinek gondolni
2021. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nincs mögöttes semmi benne.
2021. szept. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
78%
Csak te gondolsz bele túl sokat. Lehet szimplán csak kedveskedett vagy a pillanat heve/hangulata hozta úgy az a puszit. De attól még nem lesz jelentősége ezeknek amiket felsoroltál.
2021. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
92%
Na mi van, bejön neked? :D
2021. szept. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
"vagy a pillanat heve/hangulata hozta úgy az a puszit" Na ez az, heterók ilyet barátságból nem csinálnak a pillanat hevében/hangulatában... Legalábbis én egy barátnőmmel sem tettem ilyet, és rajta kívül vele sem tette ezt más nő, és ez szerintem nem véletlen.
2021. szept. 21. 13:09
 16/29 anonim ***** válasza:
77%

#15

Csak azt mondom, hogy lehet olyan volt a hangulat, hogy nem tudta egyszerűen kihagyni a puszit. Például egy válaszreakcióként az ölelésre vagy valami. Nem mindig jelent az ilyesmi vonzalmat. Főleg nem nő és nő között jó baráti viszonyban.

2021. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj kérdező, de szerintem te írtad ki a mádik kérdést is, sőt nekem privátot is írtál...

Kísérteties a hasonlóság a két kérdésnél, szerintem ugyanaz írta, te.

Mindkét kérdésnél a válaszolók zöme elmondta, h nincs mögötte semmi, túlgondolod. Te akarod ezt, tudom, mert írtad, de nem úgy tűnik, h ő igen. Fejezd ezt be sztem, mert kezd gázul kinézni.

Hogy biztosra menj, legközelebb a "pillanat hevében markold majd meg a mellét és smárold le. Majd akkor kiderül, h mi a helyzet vele.

Szerintem te egy álomvilágban élsz.

2021. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

"vagy a pillanat heve/hangulata hozta úgy az a puszit" Na ez az, heterók ilyet barátságból nem csinálnak a pillanat hevében/hangulatában... Legalábbis én egy barátnőmmel sem tettem ilyet, és rajta kívül veleM sem tette ezt más nő, és ez szerintem nem véletlen

Elírtam...

2021. szept. 21. 14:44
 19/29 anonim ***** válasza:
87%

Ezt akkor szokás mondani, amikor valami idióta kérésnek nem akarunk eleget tenni.

Sokkal szebben hangzik, mint a "mi az édesapád f**át/anyád p**áját akarsz??" kérdés.

2021. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
77%

#18

Meg heteró nők nem ölelkeznek vagy puszilják egymást arcon, mi? :'D

Ahhoz képest a legtöbb fiatal pont így csinálja, 2 nő vagy 2 lány egymásközt. Szóval ez nem jelent semmit, csak te beszéled be magadnak. Biztos mert tudat alatt már nagyon vágysz egy kapcsolatra.

2021. szept. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!