Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Feleségül ne vegyelek?"...

"Feleségül ne vegyelek?" Mondd ilyet egy nő ironizálva a másiknak?Vagy ez már fura, és valami tudatalatti üzenete lehet, esetleg az, hogy bejön neki az a nő, akinek mondja?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 21:28
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

06:46

Nem egy tinilányról van szó, sőt... És NEM arcon, hanem nyakon puszilt, amikor kettesben voltunk.Más előtt még egy ölelést sem akart... Másrészt meg sokszor megpaskolta a hátsóm, egyszer rá is csapott.Szintén, amikor kettesben voltunk.Igen, szimpla barátnők ölelkeznek, én is sokszor megöleltem őt.De nem ennyi a történet.

2021. szept. 22. 08:07
 22/29 A kérdező kommentje:
Vagyis 06:45-nek szólt, elírtam!
2021. szept. 22. 08:08
 23/29 anonim ***** válasza:
77%

Nem csak tinik csinálják ezt. És a terület nem számít, hogy arc nyak vagy ilyesmi... A mell vagy az ágyék már más kérdés volna.

Ezekbe minbe te látsz bele túl sokat. Egyszerűbb ha egyenesen megkérdezed tőle.

2021. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
92%
Hölgyeim és uraim, a leszbikus szerelmi dráma újabb fejezetét olvashatjuk. xd
2021. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

08:56

Hát, az is elég fura ember lehet, akinek a nyak nem intim terület és a barátai nyakát puszilgatja... De végülis vannak olyan "heteró" barátnők is, akik néha le is fekszenek egymással, akkor is, ha van pasijuk.Végülis... :'D

2021. szept. 22. 10:18
 26/29 anonim ***** válasza:

#25

Nem mindenkinek intim a nyak. :)

Általában a felsőtest (főleg a mellrész) meg az ami a bugyiban van ami mindenkinél intim. (Férfiaknál általában a felsőtest nem játszik, csak a szégyenlősöknél.)

2021. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

10:41

Na ne mondd. :'D

Te puszilgatod a barátnőid nyakát vagy ők a tiédet, ha netán nem tizenéves vagy huszonéves vagy, és csak barátok vagytok?!A csak barátokat képzeljük nagybetűkkel.

2021. szept. 22. 16:55
 28/29 A kérdező kommentje:
Ja, és leszarom a férfiakat.Nem kapcsolódik a kérdéshez.
2021. szept. 22. 16:56
 29/29 anonim ***** válasza:

#28

A férfi részt csak a tisztaság kedvéért írtam hozzá.

És nem minden ember egyforma. Az illető személyiségétől, a neveltetésétől és a kultúrától is függ, hogy ki mit és hogyan csinál.

Szóval jobb őt magát megkérdezned a gyk helyett.

2021. okt. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!