Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a tényező ami ennyire...

Mi az a tényező ami ennyire fiatalít valakit kinézetre?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Arcra mégis 14-nek néznek a legtöbben.

Azért ekkora korkülönbség kicsit bosszantó. Ráadásul rengeteg hátrányom adódik belőle. Például ha vezetek a faluban/bárhol a rendőrök elég sűrűn megállítanak azzal, hogy mutassak személyit meg jogsit.

Azt mondanom sem kell, hogy ha piát megyek venni akkor alap, hogy személyit elkérnek, de volt egyszer egy olyan esetem is, hogy felpakoltam őket a szalagra majd miután ide nézett a pénztáros hölgy, rám szólt, hogy ezeket szedjem össze és vigyem vissza mert nekem nem adhatja ide. De mondom már elmúltam 18 és miután oda adtam a személyimet akkor kért elnézést.


Vagy emlékszem egyszer kistesómhoz a kórházba vittem be cuccot és a nővérke belépés előtt megkérdezte tőlem elmúltam e már 14 éves. Nagyon kellemetlen volt.



Egyszerűen nem tudok rájönni. Mi fiatalít ennyire? Szerintem ez nagyon nem egészséges, hogy 6 évvel fiatalabbnak néznek. Jó, ha az arcomon megnő a borosta akkor néznek 16-nak de azt leszoktam borotválni mert nem áll jól. De a mellkasom is tiszta szőr, meg szinte mindenütt ahol csak lehet. Tehát a hormonok működnek. Az arcom túl fiatal. Lehet a vastag keretes szemüveg okozná?


F



2021. szept. 21. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs mit tenni, ilyenek a vonásaid, arcod, genetikád, talán vékony és/vagy alacsony is vagy, bár ezt nem írtadm. Most még lehet, hogy gáznak érzed, de majd amikor 35-40 évesen huszonévesnek néznek, akkor annyira nem fog ez zavarni szerintem. :D
2021. szept. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Abban lehet igazad van :)


Egyébként igen, vékony vagyok, BMI alapján sovány kategória (18,78), viszont 187cm magas ellenben.


Láttam már magamtól karcsúbb, magasabb alakokat egyetemen, de mégse néztek ki ennyivel fiatalabbnak.


Na mindegy, igazából nem nagy tragédia, el tudom fogadni, csak néha kellemetlen szituációba kerülök :D

2021. szept. 21. 08:54
 3/8 anonim válasza:
100%
Örülj neki, tőlem 32évesen is kértek a boltba többször személyit 😂 Mondjuk csajozni nehezebb volt, mert a velem egykorúak sose néztek 18 felettinek 😂 Amúgy genetikai adottság főleg, egészséges táplálkozás, sport .. stb tényezők függvénye.
2021. szept. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Igen, ebben egyetértek, csajozni nem egyszerű kategória. Ha korombeli lányokkal együtt mutatkoznék utcán még lehet valaki feljelentené őket pedofília gyanújával.😂
2021. szept. 21. 09:14
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen bugyuta, gondolkodásképtelen emberektől ne akadj ki(nővérke, pénztárosnő), ezek az alapján működnek kb, mint egy házipók a sarokban, lát valamit, egyből indul befonni.

Legutóbb egy kórházba melóskabátban mentem be, az összes nővérke beszólt valamit, mit keresek ott, kit keresek, nem mehetek be, stb.

Amikor normálisan fel voltam öltözve, rám se bagóztak.

2021. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Leginkább genetika lesz, de hosszabbtávon szerintem az életmód is hatással van rá. Fentebb a válaszolók jól mondják, valóban áldás ez idősebb korban, én is ilyen vagyok szóval tudom :) Viszont arra ügyeljetek hogy ez se tart ki örökké, lesz egy korszak, talán 25-30 közt de szerintem ez egyénfüggő kinek mikor, amikor elkezd csökkenni még nekünk is ez a fajta fiatalosság. Érdemes legkésőbb addigra, de elkezdeni odafigyelni a stresszmentes életmódra, táplálkozásra, mozgásra, káros szokások elhagyására, antioxidánsok fogyasztására, stb, mivel ezek hiánya gyorsítja az öregedést.
2021. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vékony, viszonylag alacsony vagyok, mégis 21-25 évesnek néznek 17 éves korom óta🤷‍♂️ Pedig a szakállam sem nő rendesen, csak ilyen pihe😅
2021. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Genetikától függ meg az életmódtól. Ne cigizz és ne igyál mert az idővel visszafordíthatatlan öregedést okoz.
2021. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!