Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nagyon töréken...

Szerintetek egy nagyon törékeny nőt nagyobb valószínűséggel fognak bántalmazni mivel az könnyebb préda a férfiaknak ?

Figyelt kérdés
Ez mennyire gyakori?Egy csontsovány nő nem nagyon tudja megvédeni magát ha csak nincs hirtelen reflexe,lélekjelenléte,bátorsága.pl paprika spré,fegyver,más tárgy
2021. szept. 21. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez nem testalkat függő, hanem természet. Egy 180 magas, túlsúlyos nőt is lehet bántalmazni, ha suta és bátortalan a kiállása, ha hagyja, hogy bántsák. Láttam már vékonyka, aprócska nőt is ordibálni, pofozkodni, kiállt magáért, megvédte magát. A kérdésed tehát irreleváns.
2021. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem evidens. Sok átlag nőt erőszakolnak meg, főleg a pillanat adta lehetőséggel élve. Ha a hölgy nem megy olyan helyre, ami híresen rossz környék, vagy átláthatatlan dzsindzsa erdő, akkor erre kicsi a lehetőség.
2021. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem! Menj el kérlek egy önvédelmi képzésre! Viccen kívül olyan teknikákat mutatnak ahol egy 40kilós nő eltöri a 150kilós ember mindkét karját!

Hugomat is befizettem, megkertem,hogy mutassa meg mit tanult, nagyon jo erőben levő 120kilós srác vagyok. Csak óvatosan csináltuk,de azthittem itt a vég.

Hogyha benned van a félsz az borzalmasan rossz. Már szinte bevonzod a rosszat.

Viszont,ha felkészülsz es határozottan lepsz fel az ilyen emberrel szemben az már elég lehet,ha pedig nem akkor megmutatják hogyan nyerj időt, és itt nem kell erősnek lenni.

A magad megnyugtatása érdekében iratkozz be!

2021. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Inkább a viselkedése dönti el
2021. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Kétezer egy gázspray, de még azt sem vesz az emberek többsége. Önvédelmi oktatásra pláne nem fognak menni. Már azt lehetetlen elérni, hogy ne bedugott füllel és a telefonba bámulva közlekedjenek.
2021. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Bármilyen nőt könnyedén leverek, de azért könnyebbekre megyek rá. Előtte mindig megkérdem hány kiló.
2021. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
:)
2021. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

110kg asztalos vagyok, testépítes hobbival és 27ev cselgáncs múlttal...

Előttem nincs olyan, hogy nem törékeny nő...

Mondjuk én nem is bántanék senkit soha... nade vannak hozzam hasonló pszuchopata barmok is... szóval szerintem nem az számít ki milyen fizikailag, hanem, hogy ki elé sodorja a sors.

2021. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Ismerek pár ilyen 150centi vaságyastól 45kiló csajt. Pont ők azok akik a kis termetüket agresszióval kompenzálják. De legalább cukik ha dühöngenek :D
2021. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van ez így. Amikor gáz van, ő is tud védekező mechanizmust kiváltani önkéntelenül. Függ pl.: a gyorsaság is, a taktika is, a beszéd is.
2021. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!