Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sem új munkahelyet, sem új...

Sem új munkahelyet, sem új barátot nem találok egyhelyben toporgok szenvedek. Mi lehet az ilyen szerencsétlen balfékeskedés mögött?

Figyelt kérdés

Ugy néz ki az egesz mintha en mennék szembe az autópályán.


Jelentkezem állasokra, vagy nem jo(kevesebbet fizet mint a mostani állasom),vagy szimplan nem engem vesznek fel.


Keresem a pasikat és csak olyanokat találok akiknek vagy nőjük van, vagy ronda mint a bűn, vagy nem lehetne rá komolyat alapozni, igy el kell tűrnöm azt h rossz kapcsolatban vagyok mert legalább tökéletes férfivel vagyok.


És így telnek az évek.

Kevés pénz, kapcsolat jövő nélkül.


Sorozatban nem jön össze masik melo(diplomával), sem pasi, csak olyanok akik nem komoetensek semmire de még csak szexre se jók.


Amikor a barátommal vagyok folyamat kudarcnak élem meg, hogy már megint azért kap meg mert nem tudok lelépni es bőven jobb mint a magány. Es megint jöttem hozzá, mert megint nem sikerült egy epkézláb ffit összeszednem.(nem verem át mert eleve miatta rossz az egész kapcsolat mert nincs mellettem stabilan soha nem tudom mikor lép le, szoval erre készulok igazábol hogy el fog hagyni.de még kegyeskedik velem lenni. Csak ez miatt is nekem nyitnom kell, probálkozni ismerkedni. Es nem megy.olyan pancsereket találok csak hozzá képest:()


Es most "megálltam"leültem gondolkodni.


Az egész életem egy f.s egyszerűen.nem tudom irányítani, mert a kulso környezeti tenyezők akadályoznak (nem vettek fel oda ahol karrriert akartam építeni, nem találok FÉRFIT sem(vagy huszonéves d.gni akarók jonnek csak szembe, vagy taták, vagy házasok, minden olyan, aki NEM kell)



De ugye soha nem a környezetet kell okolni.


Tanult vagyok, okj vegzettségeim is vannak, sztem szép is vagyok, vékony, átlag, egyszeruen nem jövök rá sehogysem arra mit csináloo rosszul?


Elegem van a csóróságból, es hogy komolytalan kapcsolatom van.

Neha mar azon agyalok meg kéne halni ez nem élet igy. Ezért megszületni is kár volt.

Ez vegetálás.kínlódás csak.



#szembe az autopályán
2021. szept. 24. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Hat, szerintem maga az, h benne vagy egy kapcsolatban, csak mert nem talalsz masikat, arra enged kovetkeztetni, h te nem bizol magadban annyira, h kepes legyel egyedul is talpon maradni. Biztonsagi jatekos vagy, mint a maki, amelyik nem engedi el az egyik indat, amig nem fogj a masikat.

Pedig ha kicsit magadra hagyatkoznal, rajohetnel mire vagy kepes, javulna az onbecsulesed. S egy uj pasi is lathatna, h nem kapaszkodsz bele gorcsosen, h mentsen meg teged az elettol.

2021. szept. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Néha sajnos én is így érzek, amikor elönt a depi, de olyankor próbálok a jó dolgokra összpontosítani, arra hogy van hol laknom, hogy nincs hitelem, hogy van családom és barátaim még ha nem is sok, de ők igaziak, hogy van mit ennem minden nap, mert ezekre az apró dolgokra sokan nem is gondolnak, csak úgy természetesnek veszik. Próbáld magadban összegezni a pozitív dolgokat, mert biztos hogy van.

Hidd el, hogy minden rossz után jön valami jó, találni fogsz egy neked tetsző munkát. Én annó a pandémia miatt bő fél évig nem találtam munkát, teljesen elvoltam keseredve, de egy váratlan pillanatban sikerült elhelyezkednem és imádom amit csinálok.

Szerintem ha ennyire rosszul érzed magad a kapcsolatodban vess véget neki egyszer és mindenkorra, mert így boldogtalan maradsz, és biztos hogy nem bőven jobb mint a magány.

Attól mert siránkozol, nem fog megoldódni semmi, csak depresszióba esel tőle.

2021. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Dehogyis :(

A baratom elott egyedul voltam, inkabb, mint egy rossz pasival.


A barátom minden tekintetben ferfi engek lenyűgözött. Eleinte el is utasitottam szószerint tiltottam is mert tul tokeletes. (Nekem nem kell olyan aki helyes penzes megkap minden nőt es semmi hiba nincs benne. Fene se akart ilyenbe belemenni)

Csak a srác bizonyitott...

Bizonyitotta hogy erez es komoly kapcsolatra vevő Velem.


Amibol ez lett hogy de érdekes, azert eljegyezni mar nem akar viszont, meg sorolhatnám az ilyeneket..

Mennek el vele az évek.



Es tudom hogy nelkule ugyanez lenne mint elotte amiket irtam. Szatirok, házasok, d.gopajti keresők, es az egyedüllét evekig.


Felnezek szétnézek a "piacon"most is.


Ezt tokmindegy hogy a baratom mellett vagy nelkule csinálom.

A piac ugyanaz ha vele vagyok, ha nelkule vagyok.

2021. szept. 24. 09:13
 4/9 A kérdező kommentje:

2# biztam a jovoben.


De évek ota ez megy.már meddig várjam a jövőt, hogy majd beüt valami?

2021. szept. 24. 09:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Szoval vedd ugy a jövőben vagyok. Az is sz.r.
2021. szept. 24. 09:15
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Egyetértek abban, hogy jobb lenne meghalnod, kár volt megszületned.
2021. szept. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha tökéletes a pasi, akkor miért akarsz szakítani vele?
2021. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor úgy látom, hogy súlyos önbizalomhiányod van.

Szóval van egy helyes férfi az életedben és úgy érzed TE nem vagy jó őhozzá, mert te nem vagy olyan "tökéletes".

Vagy talán már megcsalt? Lebukott előtted hogy más nővel kavar? Ha igen: akkor hagyd el, mert mellette úgysem lesz jövőd. Ha nem: örülj neki hogy egy jó pasid van és sétálj mellette büszkén.

Az viszont szintén nem túl kecsegtető ha neked csak azért kell ő, hogy eljegyezzen és mutogasd a gyűrűt. Ettől még szerethet, csak nem áll készen a házasságra.

2021. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a pároddal tervezel lenni a jövőben akkor szakíts vele vagy legalább add tudtára, hogy érzel. Most csak játszol vele és pazarlod az idejét.
2021. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!