Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak én vagyok ilyen...

Miért csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Elegem van ebből az egész életből

Figyelt kérdés

Hátha valaki, akkor én biztos egy nagy nulla vagyok. Soha semmi nem sikerül az életben, amit szeretnék. Van egy barátom, de meg vele se tudok összeköltözni. Most jelenleg még itthon élek a szüleimmel, kerestem munkát, de nem jött össze. Van egy szakmám, de azzal kb. semmi nincs meghirdetve. Vagy amit szeretnék munkát is, valamin elcsúszok pl. nincs középfokú angol nyelvtudásom.

Másoknak minden olyan könnyem sikerül, én meg csak szenvedek, és csak öregszem. 28 éves vagyok, de még semmit sem sikerült elérnem.

Mások már ennyi évesen házasságban elnek, gyereket nevelnek, gyönyörű házban élnek, én meg a barátommal se tudok összeköltözni.


2021. szept. 17. 09:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne tudnátok összeköltözni?

Kesess ideiglenesen bármilyen munkát, ami fizet.Nem baj, ha nem passzol a végzettségedhez.

Kisebb célokat tűzz ki,írd le és ha sikerül, pirossal pipáld ki. Erre naponta 3x nézz rá,jót fog tenni.

Ha belepörögsz ebbe a negatív spirálba, sose jössz ki belőle. Változtass a hozzáállásodon. Sikerülni fog- ez legyen a mottód.

2021. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Akkor vállald el azt a munkát ami van, hogy tudj előre lépni aztán ha lesz lehetőség váltasz.
2021. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Másoknak se sikerül könnyen "minden" de persze ha szereted sajnálni magad, hidd csak ezt.
2021. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Thispain ***** válasza:
81%
Mintha a szüleidet idéznéd...
2021. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha az angol nyelvtudás a probléma, akkor állj neki angolul tanulni...ne a kifogásokat keresd, hanem a megoldásokat. Akiknek sikerült valsz nekik sem jött könnyen.
2021. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
arra nem gondoltál hogy mondjuk képezd magad? otthon ülsz majd 30 évesen, nem találsz munkát azzal a papírral amid van, de nem tanulsz mást?? se nyelvet?? amúgy ha ennyire lusta vagy érdektelen van, akkor még mindig ott vannak a bolti eladói, árufeltöltői, gyári munkák ahol nem kérnek semmilyen papírt
2021. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez semmi más csak önsajnálat. Komolyan úgy gondolod hogy másoknak minden csak az ölébe pottyan??? MAnapság már azért egy nyelvvizsgát sem nagy cucc letenni, középfok angol kb semmi, és máris több lehetőséged lenne. Nem a gyakorin kell siránkozni, hanem cselekedj. Elárulnám, hogy az emberek nagy része nem azon a területen helyezkedik el, ami a szakmája. Ha kell a pénz, akkor azt a munkát kell elvállalni ami van.
2021. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Bőven együtt lakhatnál már a pároddal, ha akarnátok. Munkád is lehetne, ha elvállalnád azt, ami adódik, nem válogatnál. Az első probléma valószínűleg abból adódik, hogy a barátod nem akar szorosabb kapcsolatot, ezért nem kezdeményezi az együttélést. A második onnan ered, hogy se tanulni nem voltál elég szorgalmas, se dolgozni nem vagy az.
2021. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De mire lerakom esetleg az angol középfokút, már el is happolták azt a munkát.
2021. szept. 17. 10:22
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Na, te is a kifogásokat keresed csak, eszed ágában sincs dolgozni vagy tenni bármit is a helyzeted javulásáért.
2021. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!