Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26-27 évesen semerre sem...

26-27 évesen semerre sem tartok az életben, szülőkkel élek komoly kapcsolatom még sosem volt,havi 140-150 ezer forintot keresek, barátaim egy sincsen, szórakozni nem járok sehova csak melóba utána itthon vagyok.Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 09:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem csak te, de ezen tudsz változtatni. Első körben jó lenne egy hobbi, egy célkitűzés.
2021. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok fiatal él így, csak nem ezt pakolják ki instára.
2021. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanez vagyok én is. Semmi kedvem élni se.
2021. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező máris összefoghattok 3. válaszolóval és barátkozhattok. Hajrá!:)
2021. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok olyan fiatal ez meg a másik
2021. júl. 8. 10:40
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
De miért nem változtatsz rajta? Ha nincsenek barátaid csak menj ki bulizni. K*rva sokan fognak visszautasítani és szarul fogod érezni magad. De csak egy kib*szott érzés az, a saját eszed próbál visszatartani. Minden attól függ hogyan gondolkozol. Mi tart vissza? Érzések. Megfognak ölni az érzések ha visszautasít valaki?
2021. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Szinte szóról szóra ugyan ez amit leírtál, a különbség az hogy vannak barátaim, akikkel el tudnék menni bulizni, egyszerűen már igényem nincs rá. Sok éven keresztül csináltam, kinőttem belőle.
2021. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

Semmi celod nincs. Annyi az eleted, hogy bemesz egy munkahelyre ahol szarul fizetnek es utana haza mesz. Hat ebben valoban nincs belekodolva semmi jo!


Lehet valami elterot is belekellene szoni ebbe az egyhangusagba. Baratokat szeretnel? Otthon? Kapcsolatot szeretnel? Otthon?


Talan mozdulj ki! Menj el setalni, beszelgess emberekkel, ulj be valahova, legyel baratsagos. Neked kell kimenned az eletbe, mert a baratok es kapcsolatok nem jonnek hazhoz.


Jarj el bringazni es/vagy futni ... rengeteg hasonszoru ember sportol, veluk is lehet baratkozni. Menj el kirandulni idegen helyekre, ez is jo ismerkedesi lehetoseg.

2021. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 qkker1 ***** válasza:
56%
Hónapok óta itt picsogsz, ahelyett, hogy tököt növesztenél!
2021. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A karantén engem is otthonülővé tett. (Oké én sokkal fiatalabb vagyok, vannak barátaim és még tanulok, de jók a kilátásaim)

Egyszer kirángatott egy családtagom otthonról sétálni, mert túl sokat voltam bezárkózva (tanultam/dolgoztam). Ebből végül egy táncos est keletkezett. Séta közben megszomjaztunk, bementünk valahova, ott volt tánc, és végül be is rángattak a táncosok 😂

És annyit tettem, hogy nagy nehezen rávettem magam, hogy sétálok fél órát a környéken. Ennyire nagyon egyszerű tud lenni.

Egyébként járj edzeni valamit/találj hobbit, ott összebarátkozhatsz másokkal és velük még több programod lesz és több embert megismerhetsz általuk.

2021. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!