Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 évesen nem érzem magam...

26 évesen nem érzem magam 26-nak,hanem 18-nak és sosem volt 40 évesnél fiatalabb csajom, szóval korombeli csajjal sem volt dolgom,de komoly kapcsolatra 18-22 éves kellene.Hogy dolgozzam fel ezt, hogy ilyen idős vagyok már?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább a 40-es nők kérdezhetnék ezt hogy hogy dolgozzák fel azt hogy egy 26 éves ficsur csak szex babának nézi őket es utána ezt még gyk-n szóvá is teszi. Te dicsekedsz is egyben es frusztral hogy kioregedtél 26 évesen az igen. 26 évesen? Es aztan csodalkozol hogy te 18-22 évessel akarsz komolyat de a 40-esek kozott is van ilyen típus gonsolom 1,2 volt aki komolyan is gondolta volna veled de egybol el is hajtott.
2021. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* gondolom
2021. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehogy nekik is csak szexre kellettem tudták tapasztalatlan vagyok, játszották a tanító nénist
2021. szept. 24. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
persze.. mese habbal
2021. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!