Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintek is férfiatlan ha...

Szerintek is férfiatlan ha egy pasi madarakat tart?

Figyelt kérdés
Kicsit olyan homis, nem?

2021. szept. 25. 13:17
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
61 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Olvasd el a gyerekkor részt. Betegesen rajong a galambokért. Szerinted "homis"? :D

2021. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a butaságot... Semmi baj nincs vele. Inkább vonzó. :)
2021. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez ostobaság.

Nekem semleges tulajdonság lenne, bár mondjuk az alábbi helyzet még szimpatikus is:

https://www.youtube.com/watch?v=hfATurG-xAo

2021. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Csirkét, pulykát? Egy jó gazdag paraszt esélyesen rád se nézne. Ha már disznó kell, az is van neki!
2021. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Még női sport galambászról nem hallottam, de lehet, hogy van:)
2021. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem galamb. papagály, pinty, kanári
2021. szept. 25. 13:40
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazából minden pasi vonzó, aki valami iránt szívvel-lélekkel érdeklődik. Az annyit tesz, hogy van szíve, és van lelke 😀, és az igen vonzó. Állatot tartani eleve gondoskodó személyiségre vall, amit szintén minden pasiban keresünk.

Ha bárki erre utalt Neked, az irigy. Sivár az élete annak aki semmiért nem tud lelkesedni.

2021. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nekem szimpatikus minden háziállatot felelősen gondozó férfi. Tőlem lehet macskája, madara, kígyója is. Ha állatbarát, és tényleg jól tartja a sajátjait, már hatalmas előnnyel indul nálam, mivel én is az vagyok. :)
2021. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem "homis" egyrészt, másrészt szerintem ez édes. Simán összejönnék egy ilyen sráccal, kedvesen bánik az élőlényekkel, ez nem is lehetne más, mint szimpatikus.

Az viszont nagyon gáz és taszító, hogy valaki "homisnak" titulál valamit vagy valakit, mert azzal foglalkozik, amit szeret és fel is vállalja. Engem inkább az ilyen "macsók" taszítanak, akik ráadásul a homoszexualitást inzultusnak is használják, az ilyen ember nem férfias és nem is igazi macsó, csak egy bunkó.

2021. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel mások véleménye. Amíg valóban törődik az állattal addig tőlem akár elefántot is tarthat.
2021. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!