Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiatlan lennék amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan lennék amiatt, hogy utálom az autókat és idegesít a vezetés és emiatt a nőknél nem leszek kelendő?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 23:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%
Vidéken igen, ott meg vagy lőve kocsi nélkül. És még TAXI sincs.
2021. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Kissé hasonló a szitu, nekem csak egy robogóm van saját élmény céljából, de csajozni avval nem lehet. Motorozni jó, az autózástól máris hányingerem van, nem szeretem, a nők kedvéért csupán meg nem veszek autót.
2021. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 FoxtrotLidérc ***** válasza:
55%
Nem ezen fog múlni. Különben is, nincs semmi akadály a leendő választottad előtt, hogy letegye a jogsit. :)))
2021. febr. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
25%

Nem leszel ferfiatlan ha a leendő parodnak veszel egy autót. Ezzel igazolva hogy nem csak duma hogy utálod az autókat és a valóság az hogy csóró vagy jogsit és autót venni.


Szóval ha veszel neki egy autót azzal igazolod hogy nem a anyagi része az akadály részedről, csupán tényleg nem vonz a téma.


25/N

2021. febr. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
15%

Férfiatlan nem vagy ettől, de őszintén én nem kezdenék még egyszer olyan pasival, aki nem vezet és nincs autója. Illúzióromboló volt, hogy mindig én furikáztam.

32N

2021. febr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%

Nem amiatt vagy férfiatlan, hogy nincs és nem is érdekelnek a kocsik.


Amiatt vagy férfiatlan, hogy ezen picsogsz.

2021. febr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%

#4: ügyes golddigger érvelés :D Szépen levezetted, hogy miért kellene kocsit kapnod


#5: illúzióromboló volt furikázni? Hajaj, óvatosan, a múltkor egy srác nem vitte el valahova (aka furikázta) a csajt, és több száz kommentben gyalázták a nők. Gondolom mivel egyenjogúság van, ezért nem csak a férfi nem furikázza a nőt az utragáz, hanem a fordítottja is... ugye nem tévedek?

2021. febr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem normális nő megérti.

Nekem is volt egy csomó exem akinek se jogsija, se autója nem volt (és vidéken élek).

Nekem is csak akkor lett fontos kocsi, amikor családot terveztünk, le is tettem a jogsit, vettünk egy használt autót.

De előtte tökéletesen elégedett voltam a tömegközlekedéssel + bicikli.

2021. febr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Elegge illuziorombolo, ahogy 5.ös irja.
2021. febr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%
7-es : (5 vagyok) nem azt mondtam, hogy engem mindig furikázni kell, sőt. Jelenleg is legtöbbször ha mentünk valahova míg lehetett, férjem sörözött és én voltam a sofőr. Na mindegy, akinek átjött a lényeg átjött, egyébként meg le sza rom:D
2021. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!