Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális hogy felidegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy felidegesít ha egy pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Teljesen el tudja venni a kedvemet a továbbiaktól hogyha van egy pasi aki annyira nem jönne be, de kialakulóban van valami, és úgy vagyok vele hogy később akár jó is lehet.. és elkezd így viselkedni:

- nagyon sokat ír, mire felkelek ott van több oldalnyi üzenet

- sajnáltatja magát

- nagyon oda kell figyelni arra hogy mit írok neki mert extra érzékeny és ha valami rosszat írok akkor napokig képes a témán lovagolni meg bocsánatot kérni, hiába mondom hogy már nem számít


Szóval ilyenekkel engem maximálisan ki lehet ábrándítani.. szerintem még álmaim férfijától (szegény sajnos már nem él de ő biztos nem volt ekkora f4sz) is el tudta volna venni a kedvemet az, ha így viselkedik.. ennél még az is jobb ha egy agresszív férfiállat, mondjuk akkor sem fog kelleni mert az meg a másik fele de esküszöm még az sem keltene bennem ekkora ellenérzést.

Amikor ilyen velem valaki akkor valahogy még ha muszáj, akkor sem tudok kedves lenni. Egy idő után elkezdek tőszavakban beszélni (oké, aha, hmm, jó, nem, igen) és nagyon bunkó leszek és közben érzem hogy forr bennem a düh…

Normális hogy ezt váltja ki belőlem az ilyen viselkedés?


25/N

Szilvi



2021. aug. 31. 10:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, teljesen normális!
Nem igazán.
33 szavazat
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
+ 1 Ja meg túlságosan kifejezi hogy mennyire odavan értem
2021. aug. 31. 11:00
 2/30 A kérdező kommentje:
Sehogy se tudok utana mar ferfikent nezni ra..
2021. aug. 31. 11:02
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Engem is irritálnak a neurotikus talpnyalók. Sosem leszünk így egyenrangú felek...
2021. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Na igen
2021. aug. 31. 11:02
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Az normális, ha idegesít... az sztem nem jó megoldás, ha bunkó vagy cserébe, mert hasonló szintre süllyedsz. Inkább meg kell mondani neki tömören, röviden, határozottan, hogy mennyire megalázó és idegesítő a viselkedése, aztán meg ha tovább pattog, letiltani.
2021. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Jo
2021. aug. 31. 11:35
 7/30 anonim ***** válasza:
59%

Ehhez képest engem egyetlen sor is a sirba visz.


Ez amikor ir es ugy kezdi, nem zavarok? Meg nem akar zavarni.



Az emberek akkor nezik a telefont amikor tudják. Akkor valaszolnak amikor kedvuk van vagy tudnak. Ez paradigma hogy barki zavarna.


Ha nem akarok telozni a telo nemitva lesz.rom. telefon! Nem szemelyesen kopog be.


Plusz ezt bevagják akkor is ha ol vmi bajom van. Nem kerdez ra nem erdekli nem beszelhetem ki magam ODA vIssza kommunikacioval hanem leépit azzal hogy látom zavarok. Vagy nem akarlak akkor zavarni.



En mar ott tartok hogy ilyen bocsanatkeros meg nem akar zavatni tipusuakat helybol offolok!


Meg azokat is akik annyit irnak hogy szia

Aztan lesek hogy minek irt ram ha nincs is mondanivaloja.aztan kiderul hogy mert nekem kene őt szorakoztatni es valoban tartalmatlan a srac egy nyamvadt gondolata nincs.

2021. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

"Teljesen el tudja venni a kedvemet a továbbiaktól hogyha van egy pasi aki annyira nem jönne be, de kialakulóban van valami, és úgy vagyok vele hogy később akár jó is lehet."


ez jó felfogás.


Ilyet talán még 19 éves szűz fiúcskaként csináltam, nem szeretek nyomulni, nem szeretem folytogatni a másikat.


Ne legyél bunkó az ilyennel, inkább mond meg neki normálisan, hogy nyugodjon le, zavar a dolog és még akkor is ha totál bejön a pasi és ilyen.

2021. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%
Egy himnemu novel levelezgetsz, ezert erzed ezt. Anyuci kislanynak nevelte a kicsi fiat, kiirtva belole barmit, ami a gonosz ferfira (exferje) emlekezteti ot.
2021. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

9 ezt nem mondanám. féefinek is lehet érzése.


A kérdezőnél inkább a pasi kétségbe van esve, ezért túl nyomulós

2021. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!