Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudnék kezdeni ezzel a...

Mit tudnék kezdeni ezzel a határozatlansággal?

Figyelt kérdés

Vannak problémáim a munkahelyemen, ha a lakhelyemhez közel lenne más hely, akkor felálltam volna, volt, hogy akár idegből. A társaság, és az elhelyezkedése jó, illetve, hogy már megszoktam a viszonyokat, de az állásom megmaradása hosszú távon bizonytalan. Pesten lehet, hogy jobban el tudnám adni a tudásomat, viszont mind a 28 évemet ugyanabban az ingatlanban éltem le a szülői házamban, párom sose volt.

Miért van az, ha épp nagyon rossz, akkor mehetnékem van nagyon. Ha meg mehetnék, akkor azt mondom, hogy ez így mégis jó, és nem akarok menni?



2021. szept. 27. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem érzed jól magad a mostani helyzetben, vágysz a változásra, de félsz az ismeretlentől. A döntésképtelenség a szorongás legfőbb motorja, mérlegeld a pozitívumokat, a negatívumokat, a kockázatokat és a lehetőségeket, ezek segíthetnek eldönteni, hogy merre tovább.
2021. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A határozatlanság, motiválatlanság, a dopaminhiány jellemző tünete.
2021. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!