Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most érezzem sz.rul magam a...

Most érezzem sz.rul magam a múltam miatt?

Figyelt kérdés
A 20-as éveim elején, érettségi után ​volt egy "kieső" 4 évem, amikor leginkább csak alkalmi munkákat végeztem, volt, hogy hónapokig otthon voltam, ez is tény, viszont akkor is, amit tudtam, megcsináltam a ház körül pl. Nem írom le inkább a gyerekkoromat, iskolai évek, nem voltak egyszerűek, az is hozzájárult ahhoz, hogy 4 évig "kényszerpályára" állítsam magam, mindig harcolnom kellett az engem el nem fogadó diáktársaimmal általánosban. Egy 2-3 éve sikerült rendeznem magam, csináltam egy emelt érettségit, beiratkoztam egyetemre, ahol a 3. évemet csinálom, tanári szak egyébként (lehet, ha nincs az a 4 év, nem jövök rá sosem, hogy ez az én utam). Viszont valahogy néhány ember megtudta ezt a "sötét" múltamat, s úgy kezelnek, mint aki kb legyilkolt volna 10 embert. Rosszul kéne magam a múltam miatt érezni, amire bár nem vagyok büszke, viszont sok mindent is köszönhetek neki? 26/F
2021. szept. 29. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, kétszer is elolvastam, de semmit nem látok, ami olyan lenne, amit szégyellned kéne. Egyébként meg gondolj arra, hogy ez csak azt jelenti, hogy jobb ember vagy most, mint akkor voltál. Nekem botrányos múltam van, pfujj, de utálom, de mindig arra gondolok, hogy azért gondolom így, mert legalább rájöttem, hogy hülye voltam és most sokkal jobb ember lettem. És megtanulhattuk a jós kecskétől a Kung-fu Panda 2-ben, hogy a legfontosabb mindig a most. A múlt már megtörtént, el kell engedni. A jövőért pedig a jelenben kell dolgozni.


Úgyhogy bármi is volt veled annó, az már múltidő, úgyhogy ne gyötörd magad miatta abszolút.

2021. szept. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ezt csak a burokban nevelt 18-20 éves kis idealista takonyládák szokták így gondolni. Azok még azt hiszik, hogy minden ember pályája egyenes. (tisztelet a kivételnek)
2021. szept. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 l0m3x ***** válasza:
87%
Én majdnem minden nap le tudnám köpni a tükröt. A múlt kísértése mindíg ott van és lesz, de ne foglalkozz vele. Mindenkinek (Még a plébános lányának is) meg van a múltja. Légy tanár, oktass add át a tapasztalataid és meglásd helyrejössz... Most csak a fejedben van a zavar... Önbizalom!!!
2021. szept. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerü de bocsásd meg magadnak a multat.

Én arra gondolok hogy esetleg drogoztál keményebben mert éppen arra volt szükséged, de felébredtél aa céltalanságbol és rá jöttél, hogy mit akarsz csinálni.

Nem kell velük fpglalkozni.

2021. szept. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez annyira azért nem sötét, inkább csak világosszürke, csak nyugi lesznek még nagyobb hibáid.
2021. szept. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4. Nem drogoztam, szerencsére. Attól mindig távol tartottam magam.
2021. szept. 29. 07:21
 7/7 l0m3x ***** válasza:
Akkor helyrejösz. Vagy frontint szedsz egész életedben... Próbálj meg dolgozni...
2021. szept. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!