Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a konteósokról?

Mit gondolsz a konteósokról?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 21:32
A kérdező szavazást indított:
Ugyanolyan emberek, mint mindenki más.
Elmebeteg emberek benyomását keltik.
Konteóban hinni sem rosszabb, mint bármely vallásban.
Egy bolond százat csinál alapon, biztos ők is hallottak valamit valakitől.
Agyukra ment a sok könyv, mint Don Quijote de la Mancha-nak.
Nem lehet véletlen, hogy ennyi tragédia történik, van abban valami, amiket gondolnak.
Egytől egyig elmegyógyintézetbe kellene őket zárni.
Az interneten is rengeteg összeesküvéselmélet terjed, nem csoda, hogy ha sok ilyet olvas valaki, elhiszi.
Jómagam is konteós vagyok, s a következő összeesküvés-elméletben hiszek:
Nem érdekelnek sem a konteók, sem a konteósok.
28 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Fú, te hallod?! Azt mondják ezek nagyon hülyék.. Elvileg fizetik őket hogy összeesküvés elméleteket gyártsanak, de szerintem ez badarság. Há' hogy fizetnék őket? Azt mondta múltkor a Maris hogy látta az orvosnál kikészítve a kis beprogramozott csippeket. Gondolhatod... Direkt akarják megosztani az emberek véleményét, az egyik ilyet kap a másik meg amolyat. Azt mondják hogy minden 2. kap csak konteósat, de ez is kamu. Pofára megy ez is, mint ahogy a mai világban minden... Nem tudom mi céljuk ezzel, de a Julika is megmondta hogy ez nagyon ijesztő.

Egyet kérhetek? Ha bárki kérdi, ezt nem tőlem hallottad.🤫 Nem akarom hogy Marika bajba kerüljön emiatt, elvileg nagyon megjárja az aki "sokat tud" 🤪

2021. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Több összeesküvés elméletről kiderült hogy bizony igaz. Lehet ezt is okosan csinálni mint minden mást. És itt nem a laposföldes gyíkemberekről beszélek.
2021. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Az van, hogy egy egészséges gondolkodású ember ismeri a saját korlátait. Tudja mihez mennyire ért és nem szólja le azokat, akik nála sokkal több időt és energiát fektettek a területbe és így sokkal több tudást szereztek.


A konteósok viszont azt hiszik, hogy ők okosabbak minden történésznél, nyelvésznél, orvosnál, gyógyszerésznél és még ki tudja minél.


Ehhez jön hozzá, az üldözési mánia, hiszen bármi történik körülöttük mindjárt azon agyalnak, hogy ezt ki és hogy szervezte meg csak azért, hogy nekik rosszabb legyen.

2021. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Már pedig sok dolog úgy van ahogy mondják! Nézd meg mi lesz 5 év múlva ha bejön az 5g mindenhol bill gates azért találta fel hogy irányítsa az embereket és eladja a gondolatainkat az űrlényeknek, ezért van az oltásban chip
2021. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy összetett dolog.


Nyilván vannak értelmetlen konteók, sületlenségek. Másik, hogy az alapvetően buta emberek is szeretnek fene okosak lenni, erre jók a konteók, ahol úgy érezhetik, ők tudnak valamit amit mások nem.


Másrészt sok konteónak van valós alapja. Vagy pont a valós ok hiánya szüli a konteót. Az emberek szeretik kiszínezni a történeteket mióta világ a világ.

2021. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na meg miért várunk logikus gondolkodást a konteókkal kapcsolatban, amikor egyértelmű hazugságok vesznek körbe minket.


Elég megnézni a kormánypropagandát akármelyik állami médiában, hazudnak reggel, délben, este. M1-en egyetlen őszinte videó az volt amikor a riporter csávó beb..szott a Bajai halászléfőző versenyen...

2021. szept. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy jó néhány terv és információ kiszivárgott, amire a háttérhatalom legyártott egy halom baromságot és össze vegyítették az összes kontejót így tették nevetségessé kontejókkal a kontejókat. A szemetek.
2021. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen konteó, pl iker-tornyok, néhány országban puccs ezek neccesek, lehet, hogy van alapjuk.


Cheamtrail, 5G, gyikemberek, laposföld - ezekben hívők, meg az oltás ellenesek viszont irritálnak. Nagyon buták szegények, és ez megrémít, mert nagyon sokan vannak.

2021. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én régen foglalkoztam háttérzsidós összeesküvés elméletekkel, de már felhagytam vele. Elolvastam a Cion Bölcseinek Jegyzőkönyveit, ami elég nyomasztó egy rövid könyvecske volt. Mindössze 30 oldal, de ijesztőbb, mint az 1984....


Úgy vagyok a konteókkal, hogy lehet ezeket magyarázni, de miattuk szorongani nem érdemes.

2021. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!