Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mágnessel buktatnák le a...

Mágnessel buktatnák le a konteósok az oltással beadott mikrocsipet,ez most ugye csak valami vicc? Akinek van oltása ki próbálta már?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 23. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Elolvastad a cikket, vagy csak a címét?
2021. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

El olvastam.

De kíváncsi vagyok mások véleményére akik kaptak már oltás.

Egy kisebb tesztet ők is végezhetnének a mágnessel,nekik fent marad vagy le esik?

Pusztán kíváncsi vagyok rá.

2021. máj. 23. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Csak alhirtejesztes

Csak ranyomtak az oltas helyre.

Probald ki te is, ranyomod erosen, nem biztos h kiesik egybol :)

2021. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként ha lenne is benne mikrochip, nem működne ez a mágneses dolog. De örülök, hogy ez megnyugtatja az embereket😂😂
2021. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
A chip nem mágnesezhető, de konteós bolondoktól nem is várok elemi iskolai szintű tudást.
2021. máj. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Én most rányomtam a chipelt kutyámra egy mágnest, de nem történt semmi. Megpróbáltam felcuppantani a hütőnkre, de ott sem maradt fennt.
2021. máj. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha egyaltalan vonzza a magnes a chip anyagat, az akkor is olyan kicsi, hogy nincs olyan eleg eros, de konnyu magnes ami igy megtudna tartani a sajat sulyat.
2021. máj. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cubina ***** válasza:
77%

Megkértem az oltott barátnőmet és a párját, hogy végezzék el a mágnes-tesztet, mert hogy mostanában nagyon elterjedt ez a dolog a neten.

Egyikükön sem maradt meg a mágnes, többször is próbálkoztak, bár nem is számítottunk másra.

Akármi is van az oltásokban, az nem tűnik mágnesesnek. :) Hacsak nincs egy bivalyerős mikroszkópikus méretű neodímium mágnes a vakcinában lévő állítólagos chipben, akkor sose fog a karra tapadni a mágnes.


u.i.:Éppen most olvastam, hogy az IBM kifejlesztett egy olyan működő microchipet, amelynek a mérete mindössze 7 nanométer. Összehasonlításképpen, egy emberi DNS-szál kb. 2.5 nanométer, és egyetlen vörösvérsejt átmérője 7,500 nanométer.

Szóval, ha nagyon akarnák, ezt simán beadhatnák a vakcinával, de még ha abban a chipben mágneses ötvözet is lenne, a mérete miatt akkor se fogná semmilyen mágnes.

2021. máj. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Én nekem sikerült kihúzni. De visszatettem, nehogy rájöjjenek.
2021. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!