Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt nálatok lopás iskolában,...

Volt nálatok lopás iskolában, valamilyen sport edzésen vagy hasonló helyen?

Figyelt kérdés

Nálunk tornaórán az egyik osztálytársamnak eltűnt 10,000 Ft. Valószínűleg valamelyik osztálytársunk lopta el. De nem derült ki, nem kapta vissza a pénzt az áldozat.


Én nem szoktam ilyen nagy összeget vinni iskolába és akkor nem lopják el.



2021. okt. 1. 02:01
1 2
 1/12 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Egyszer suliban elloptuk az öltöző ajtaját. Nem vették észre, udvaron át kitudtuk csempészni. Abban az évben nem volt a fiú öltözőnek ajtaja xd
2021. okt. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer suliban, elopták a kabátomat minden iratom benne volt
2021. okt. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én elloptam a tanáriból egy tanár tollát, mert annyira tetszett.

Tőlem nem loptak a kaján kivül szerencsére semmit.

2021. okt. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk általánosban volt egy lopós. igaz ennek már 15 éve

Vonalzókat, számológépeket, körzőket lopkodta.


Mi a haverommal szinte biztosra tudtuk hogy ki az.

Mikor nem volt bent az osztályban, belenéztünk a táskájába és ott voltak benne az eltűnt cuccok.

Ezt elmondtuk egy tanárnak hogy nézzenek majd bele a táskájába.

Mi örültünk hogy lebuktattuk, már csak azért is mert tőlünk is lopott egy-két dolgot


Erre kb egy órával később mentünk be osztályba, és kb az összes osztálytársunk mérgesen ránk förmedt, hogy mi milyen jogon kutatjuk át az ő táskájukat, meg hogy mi mindenki táskáját átkutattuk...( Csak a tolvaj táskájába lestünk bele mivel biztosra vettük hogy ő az)


A tanár meg elkezdte, hogy biztos mi pakoltuk be szerencsétlen gyerek táskájába ezeket a cuccokat.. Őt áldozatként kezelték, minket meg szidtak mint a nem is tudom mit..



A visszanyal a fagyi tipikus esete....


Még ma is elkap az ideg ha ez eszembe jut..

2021. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
100%
Én megszívtam általánosban, mert pont padtársam volt a lopós és néha még próbálta is rám fogni a lopást. Elsőtől kezdve lopott, kezdte a kis radírokkal, ceruzákkal, utána fejlődött és pénzt is lopott. Utoljára nyolcadikban lopta el az egyik jómódú osztálytársunk telefonját de azt bemérték és rendőrségi ügy lett belőle.
2021. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lopos (cigány) osztálytársam aki olyan lopós volt hogy minden ellopott.

Kb:Radírtól kezdve cipőig mindent,de érdekes módon nem rúgták ki ezért.

Meg még volt 3 olyan cigány aki lopott..És ez átlanásnosban volt.

Most középsuliban járok,koliban,és most is elloptak ruhámat.

2021. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban egyszer egy fiú a házirend tiltása ellenére játékot hozott a suliba. Ő órán azzal játszott, meg rosszalkodott, mire a tanár büntiből elvette, az íróasztalába tette, és a nap végén akarta visszaadni. Kimentünk az udvarra szünetre, többen bekéredzkedtek mosdóba, majd x idő után az egész osztály bement, és akkor látta meg az ofő, hogy nincs bent a gyerek játéka. Elég komoly dolog lett belőle, de a mai napig nem tudjuk, hogy ki volt a tettes.


Felsőben egy c lányra bízták az osztálypénzt (akkor még a szülei kezelték, csak ő vitte haza nekik), aki egy délután alatt elköltötte a több ezer forintot. Végül a szülők bejöttek, kifizették a károkat és onnantól másé lett a pénzkezelés.


Gimis koliban pedig rendszeresen lopták az ételeket. Közös hűtő volt, és bármilyen szomorú, a ráírt név ellenére is volt 2-3 lány, aki gond nélkül megette a másét, majd a bizonyítékot a közös fürdőkben dobták el..

2021. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7

Na ez utálom az koliba,volt olyan hogy megették az kajámat vagy az kakaót(igen,szeretem az kakajót :3) be tették az fagyóba

2021. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tűnt el komplett tesicuccom szekrényből, sálam a székről, 2 tolltartóm a színpadról (oda pakoltuk a cuccainkat, mikor az ebédlőbe rohantunk, és nem a saját termünkből jöttünk), itt csak a 2 tolltartónak veszett nyoma, a fizika cuccom valahony nem kellett a tettesnek... xD
2021. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Gimnaziumban tornaoltozobol. Nem lehetett bizonyitani, de egy jol tanulo, komoly, jo csaladbol szarmazo, ja, jogi egyetemre felvetelizo lany volt. Es nem lett szembesitve. Ilyenkor a meglopott szegyenli magat a masik helyett. Amugy az utolso nagy lopas miatt az elozo titokzatos esetek egyertelmuve tettek.
2022. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!