Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan csúnyák az oroszok?

Miért olyan csúnyák az oroszok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Relatív. Valakinek ők a legszebbek.

Neked melyik nemzetiség a legszebb?

2021. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orosz nők simán benne vannak a top5-ben, ami a szépséget illeti. Férfiakról nem tudok nyilatkozni.
2021. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
A faszingerek valóban nem egy jólsikerült példányok. Lehet az éghajlat teszi.
2021. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Hallod, Bogyó...én 2019 őszén kint voltam Moszkvában, konkrétan a ruszki csajoktól 3 napig állt a brém.
2021. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam kint Moszkvában többször is. És ugyanazt mondom mint a #4-es. Olyan jóféle nőket láttam, hogy az valami hihetetlen. Jó nyilván voltak nem túl tetszetős egyedek is, de rengeteg bomba buksza volt.
2021. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

LOL. Magyarokat lattad-e mar? Az oroszok vonasai nagyon jellegzetesek, van, aki karikaturaszeru, de hogy ennyi szep not, sot, szep pasit otthon hosszu evek alatt sem lattam, az biztos.

Orulj, hogy az tetszik, ami jut.

2021. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán ismerheted az oroszokat, ha csúnyának tartod őket!

Nyilván annyit tudsz róluk, hogy vodka, medve balalajka, aztán ezzel ki is merült.

Az igazi OROSZ ember - és nem a Szovjetunió által kevert türkmének, tadzsikok, kirgizek, lettek, litvánok, karélok, kazahok...stb - világszerte híresen szép emberpéldányok, gyönyörü nőkkel, sudár férfiakkal.

Világos, fehér-rózsaszín hibátlan bőrrel, világos szemekkel, világos, leginkább szőke, dús hajkoronával. Gyakran pisze orral, ami a nőket teszi különösen bájossá. Magasak, karcsúak, arányosak, nem jellemző rájuk az elhízás.

Szerintem sokan - valószínűleg téged is beleértve - szeretnének így kinézni!

2021. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez most nagyjából olyan kérdés volt, mintha egy amerikai kérdezné, hogy a magyarok miért járnak tarka, bokáig erő szoknyában, a hátuk kozepéig érő copfal, csapatba verődve, putriban koszban lakva, bűnözésből élve.
2021. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orosz és általában a szláv nőket nagyon szépnek tartják nyugaton, nem hiába van annyi modelljük. A sportolónőik közt is több szép jut eszembe (Sarapova, Isinbayeva, Kurnyikova, stb).
2021. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az orosz nők a legszebbek meg az olyan nők akik úgy néznek ki mint ők engem is sokan gondoltak orosznak szerencsésnek mondhatom magam hogy úgy nézek ki mint az orosz nők!

L 18

2021. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!