Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felnőttként résztvettél...

Felnőttként résztvettél pályaorientációs felmérésben?

Figyelt kérdés
Nyolcadik és érettségi előtti tesztek ezek általában, de mi van ha egy felnőtt ember szeretne pályát módosítani, de nem tudja merre induljon?
2021. okt. 1. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológusként váltottam pályát, szóval ironikusan inkább összeszedtem magamnak az infókat és levezényeltem magamnak a témát. :D Egyébként van egy csomó személyiségteszt és kompetenciateszt, érdemes ezeket alapulvenni. Voltam még gimnazistaként tanácsadónál, ő is hasonlókat töltetett velem (korosztályhoz illően) és a teljes szakmai és egyetemi képzési adatbázist átnyálazta nekem. Más kérdés, hogy akkoriban túl makacs voltam észrevenni, hogy nem szeretnék közvetlenül emberekkel dolgozni, hiába tudnék egyébként megküzdeni a szak követelményeivel.


Ha mindenképp szakembert akarsz keresni, arra is van mód szerintem felnőttként, de rengeteg anyag áll rendelkezésre, aminek a segítségével nagyobb önismeretet tudsz szerezni és jobb rálátást az összes magyar (esetleg külföldi) képzésre, amiből választhatsz.

2021. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!