Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elolvasnátok egy ilyen könyvet?

Elolvasnátok egy ilyen könyvet?

Figyelt kérdés

A könyv cselekményének nagyrésze egy, a főhős által ismeretlen, különleges házban játszódna. Az élettelen dolgok maguktól mozognak, dolgoznak, a szobák funkciójuk szerint viselkednek a bennük lévő tárgyakkal együtt. Pl egy zeneszobában a hangszerek maguktól játszanak, vagy mondjuk egy folyosón beszélnek a festmények, agresszív a szőnyeg ha rálépnek, üvegcsékben mindenféle élő izé stb.

Szóval a könyv tetemes része a ház mágikus oldalának megismerése és az aközben történő kisebb kalandok. Ezen kívül a fennmaradó részt a főhős magánéletének rövid ábrázolásával tölteném. Illetve a végére tartogatnám a tetőpontot és a csattanót is.



2021. okt. 2. 06:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szépség és szörnyeteg változat,nekem egyből ez jutott eszembe.


Hát én nem olvasnám el,bocsi

2021. okt. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Semmi köze nem lenne hozzá 😅 Ez inkább egy kicsit morbid, hiszen a ház végülis ki akarja nyírni a főhőst 😏
2021. okt. 2. 06:31
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Kivàncsi vagyok.
2021. okt. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj,de nagyon hasonlít egy filmre vagy egy mesére

Ház életre kel és ölni akar..



Mivel nagyon hasonló amit láttam,ezért nem olvasnám el,valami sokkal egyedibet kéne kitalálni


Most a rém rom

Hillhause szelleme jutott eszembe,de van még pár a netflixen is ami hasonló témáju csak nem jut eszembe

2021. okt. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ez tényleg a rém rom mese
2021. okt. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Tuti nem, mert h*eség.
2021. okt. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Harry Potter + Rém Rom + Szépség és a Szörnyeteg egyveleg. Uncsi.
2021. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan jó lenne, mint a Ragyogás című könyv akkor igen. Attól a könyvtől a 80-s években rémálmaim voltak.
2021. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Én elolvasnám :) de valami extra csavar kellene bele, amitől egyedi lesz
2021. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen a kiindulo pont jó


Csak legyen benne csavar

Pl a rémromban sikerült kiszabadulni a gyerekeknek,

itt az kéne a végére,hogy a ház megöli és a lelke tovább él a házban és szedi a következő áldozatokat aki oda akar költözni.


Vagy az lenne a Csavar,hogy nem is létezik,csak valami elmerogyant dilihazas eszemet szüleménye és ez tényleg csak az utolsó oldalakbol derülne ki.eleg skizofrén a papa.



Vagy több személysege van a papának és ő maga a ház.


Legyen benne valami érdekes.

2021. okt. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!