Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti elolvasnátok azt a könyvet,...

Ti elolvasnátok azt a könyvet, aminek ez az előszava?

Figyelt kérdés

Ez már elmúlt. De ettől még egy említére méltó dolog volt, és lesz is mindig is. Hiszen nem lenne igazságos, ha majd ezer év múlva, a következő ezredforduló derekán már nem tudnánk a dologról semmit. Mert mint már mondtam: említésre méltó, és így kell lennie, hogy tudjunk róla, halljunk hősökről, és olyan dologról, ami nem tartozik a mindennapi szituációk közé.

Mint a történet írója, kezeskedek a hiteleségéről. Úgyanis én is részt vettem benne, velem együtt. Most az agyadban megszülethettet egy gondolat: mi? Teljesen jogosan, de ez nem nyomtatási hiba. Hát akkor nézz szembe a tényekkel, és tudd meg a választ a kérdésedre.

És hogy ez mikor történt? 2999 decemberében.



2018. febr. 23. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

3452 3. ciklusában pedig a Hidlugról üzennek hadat a Keervichnek.


Bárki írhat ilyet kérdező.

2018. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, attól függ, hogy mi a műfaj. Én szeretem a sci- fit, fantasyt, stb.
2018. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nem. Munkám során olyan rossz szövegekkel találkozom, hogy kikapcsolódáshoz valami irodalom kellene, nem ilyen…
2018. febr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2018. febr. 24. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!