Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg van ilyen ember?

Tényleg van ilyen ember?

Figyelt kérdés

Aki 1 Petőfi kéziratért ad 34 millió forintot?

Olvastam hogy ennyiért kelt el egy ilyen.Ti adnátok ennyi pénzt 1-2 lapért?


2021. okt. 2. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha valakinek milliárdjai vannak, annak ez aprópénz!
2021. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
Azok a műértő és műkedvelő emberek, akik ennek élnek rengeteg pénzt képesek kiadni ezekért a műtárgyakért. Én személy szerint nem venném meg, de ki tudja, lehet ha egyszer lesz ennyi pénzem veszek valami hasonlót.
2021. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván van, különben nem kelt volna el. Én is adnék irreálisan sok pénzt olyna dologért, amiért te egy fillért sem és fordítva
2021. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Én nem venném, számomra az semmi.
2021. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 21:40


Na igen én is v hogy igy gondolom,akkor már azt a pénzt elajándékoznám a szegényeknek,vagy vennék az összesért élelmiszert és a szegény falvakba elvinném a rászoruló embereknek.

2021. okt. 2. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, nem kell privátoznod. Értjük, hogy te itt tartasz agyilag. Neked nem érték, egy műértőnek az, nem véletlenül írtam, hogy van ami neked nem érték, másnak meg az, és fordítva.

Én pl. nem ajándékoznám el a pénzem olyanoknak, akik maguknak köszönhetik, hogy ott tartanak ahol (és te sem). Mert ez nem motiválja őket, sőt inkább kontraproduktív. Inkább várják majd a következő ajándékot, ahelyett, hogy tennének érte, hogy jobb helyzetbe kerüljenek. Ezzel szemben, te kidobnád az ablakon azt a pénzt, mert szerinted megéri.

2021. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!