Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy valositottad meg onmagad?...

Hogy valositottad meg onmagad? Egy ember akarattal es kokemeny munkaval tenyleg ra tud talalni az igazi enjere?

Figyelt kérdés

Elsosorban tapasztalatok erdekelnenek azzal kapcsolatban, hogy ki hogyan valositotta meg onmagat?

Ereztetek mar magatokat ugy, hogy a talaj abszolut kicsuszott a labatok alol, hogy nem tudjatok kik is vagytok valojaban?

Panikoltatok-e mar, ereztetek-e felelmet, elegedetlenseget, szomorusagot, valami megmagyarazhatatlan "belso hangot" arra iranyuloan, hogy nem jo uton vagytok az eletben?

Sajnos ezekkel a "tunetekkel" kuszkodom eppen, nagyon nem erzem jol magam a boromben. Viszont eleg sok mindenre rajottem, es tudom, hogy tulajdonkeppen en sodortam ebbe a helyzetbe sajat magam. Lusta es felelotlen voltam..

Mit tegyek elso lepeskent a belatas utan, hogy visszaforditsam ezt az erzest, ezt a folyamatot?

Bocsi, ha rossz helyre irtam, de ezt nem tudom hova lehetett volna


2015. aug. 30. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"akarattal es kokemeny munkaval tenyleg ra tud talalni az igazi enjere"


Így nem fog menni. örök harcban nem lehet élni.


Inkább így: https://www.youtube.com/watch?v=Oo4OnQpwjkc


Az élet értelme nem a harc, úgy nem fog menni. Nem úgy vagyunk összerakva :)

2015. aug. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyi ésszel nem csodálom.

Semmit ki nem fejtesz, de tanácsot azt adjunk...

Végülis tudok:

Ne add fel!

Mindig gondolj a jóra!

Gondold át a helyzeted!

Adj bele mindent!

2015. aug. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első lépés önmagad és mások elfogadása.


Amíg ez nincs meg, a fejed tetejére is állhatsz, semmi eredményed nem lesz.


Tisztelettel

2015. aug. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is találd meg a saját utad! Ehhez az kell, hogy legyenek terveid, céljaid, amelyek érdekében dolgozol minden nap tisztességgel, becsülettel, de ha úgy látod, hogy mindezek ellenére állandóan valami akadály merül fel, légy képes "elengedni" azt a célt.

Figyeld, hogy az élet mit hoz eléd, engedd, hogy "megtörténjenek" a dolgok, és akkor előbb-utóbb eljutsz az életedben egy olyan helyre (munka, lakás, kapcsolatok) ahol valóban majd önmagad tudsz lenni, és mindig azzal a jó érzéssel zárod a napot, hogy elfáradtam, de megérte!

2015. aug. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Nem mondom, hogy igaz, de van benne valami. Én régen egy olyan ember voltam aki, nagyon sokat hazudott. Mert féltem, hogy kevésre fognak tartani a barátaim. Hogy én nem tudok focizni, vagy nem vagyok a box mestere,mert én ilyen csöndes gyerek voltam, aki nem annyira beszélt másokkal az osztályban. Persze ez még csak az általános volt. Nem biztos ilyenkor még, hogy azok 20 év múlva is a barátaid lesznek. Viszont rájöttem, hogy hazudni hülyeség, és így csak magadat rontod. Olyan ez nekem, mint a dohányzás. Sose dohányoztam, de mégis meggyőztem magam, hogy nem is leszek az. Azonban egyre lejjebb süllyedtem a dologban,mármint a hazudás és önmagam fényezése. Gondolkoztam,és pár napom arra ment el, hogy azon gondolkoztam mi lesz később, ha most itt tartok. Később, akiknek hazudtam, azokkal többet nem beszéltem. Itt nem az osztálytársakról van szó, hanem idegen emberekkel való csevegés az interneten. Sokat hallgattam rock zenét, és ahogy hallgattam a zenéket beleéltem magam. Boldog lettem, megnéztem egy filmet. És megfogadtam,hogy nem leszek hazudós, mert én el akarom érni az életcélom. Az pedig a normális élet, jó állás,szerető feleség, gyerekek, Porsche, szép lakás valami szép helyen, meg hasonlók. Amikor bajban voltam, vagy ha számítottak rám a többiek, barátaim mindig a céljaimat képzeltem el. Tudom, hogy nem minden ember úgy gondolkozik mint én, hogy ez hú de hamis szöveg,milyen megjátszott kedvesség. Erre mondom, hogy én nekem ez a saját gondolkodásom, és nem fogok erről a jó útról lemondani. 15f
2015. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!