Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apám miért hiszi azt hogy én...

Apám miért hiszi azt hogy én a fiúkat szeretem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és azt hiszi hogy a fiúkat szeretem mivel nincs barátnőm, annyit adok magamra mint a lány nővérem, sokat költök magamra, szűk farmerben járok, unisex cipőben stb. Barátnőt csak akkor szeretnék ha végeztem a sulival
2021. okt. 4. 05:46
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg a "piperkőcség" megtéveszti.
2021. okt. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő biztos nem azt a mentalitást képviselte ennyi idősen, amit te.
2021. okt. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát az öltözködés alapján szerintem, nem csak az apád, hanem mindenki melegnek néz.
2021. okt. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom az öltözeted miatt. Nem biztos egyébként, hogy külsős szemmel olyan jól áll neked az a szűk farmer + unisex cipő. Gondolom ez utóbbi valamiféle vászoncipő akar lenni, amely szűk farmerral azért fiúkon tényleg elég b*zisan áll, már bocsánat.


De az is lehet, hogy csak faterodnak furcsa ez a stílus, nyilván ő is más világban nőtt fel.

Az a lényeg, hogy te elfogadd magadat, ha te jól érzed magad így akkor semmi probléma.

Barátnő kérdés is rendben van, semmivel sem vagy elkésve, nekem is 20 évesen lett meg az első kapcsolatom.

2021. okt. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Szűk farmer legfeljebb akkor áll jól ha rendszeresen edzel. Máskülönben előnytelen.
2021. okt. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
A kettesnek igaza van! Én anno azért lettem megvádolva, mert borotváltam a hónaljamat...
2021. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Hát... Az, hogy suli után szeretnél barátnőt tényleg elég érdekes...
2021. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
51%
Engedd el. Apáink idejében a férfi hetente fürdött és cserélt alsógatyát. Sokan nem tartanak lépést a világgal.
2021. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!