Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha valaki így szerez...

Gáz, ha valaki így szerez insta követőket?

Figyelt kérdés
Pont itt olvastam, hogy be kell követni jó sok embert, megvárni míg visszakövetnek, majd kikövetni őket. Őszintén szólva, szerintem ez nagyon pofátlan húzás, úgyhogy eddig nem szórakoztam ezzel, viszont gyorsan kéne pár követő, hogy végre meglegyen az 1000. Szerintetek?

2021. okt. 5. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Aki azon aggódik hogy meglegyen az 1000 követő azt nem éppen lehet okosnak nevezni, már bocs. Max ha 16 alatt vagy, akkor még oké
2021. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem abban merjük az okosságot, hogy ki min izgul. Ez maximum a te személyes véleményed, amit én teljes mértékben tiszteletben tartok, ugyanis nem érdekel. Nem kell bocsánatot kérni.
2021. okt. 5. 20:47
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Okés. Akkor a kérdésre válaszolva: igen, gáz. Ugyanis ők nem azert fognak bekovetni, mert erdekled oket, hanem kedvessegbol. De valoszinu amint kikoveted oket, ok is kifognak teged, vagy ha nem, akkor megmaradnak, de lajkolni sose fognak semmit, mert ezek az emberek altalaban többezer masikat kovetnek. Szerintem varj egy picit, aztan majd meglesz magától is az 1000, olyan emberekkel, akiket tenyleg erdekelsz.
2021. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na ez így már korrektebb válasz. Amúgy igazad van.🙌🏻
2021. okt. 5. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!