Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor külföldön nyaraltok,...

Amikor külföldön nyaraltok, ti is aktívan kerülitek a magyar társaságot, és figyeltek arra, hogy véletlenül se szólaljatok meg a közelükben magyarul?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 09:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem, miért tennék ilyet?
2021. okt. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem, én nem szégyellem odakint a saját nemzetiségem. Nagyon sajnálatos, hogy te ilyen vagy.
2021. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
A magyar nép bőven kiérdemelte azt, hogy legyen ok szégyellni őket. Az általános mentalitás, negativitás, gyűlölködés, elvakultság és rabszolgalélek beállítottság inkább szégyenérzetet kelt bennem, mintsem büszkeséget.
2021. okt. 6. 09:36
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Az, ahogy nyilatkozol a magyarokról, az épp pont ugyan azt a mentalitást tükrözi, amit elítélsz. Nem minden magyar ilyen, én alig ismerek ilyen embert például a rabszolgalelkűségnek nevezett valaminek meg nagyon komoly, mély gyökerű okai vannak, hogy miért is lett ennyire lelkevesztett sok ember Magyarországon és nem feltétlenül lehet érte az egyént okolni.
2021. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%
Hát én kvázi örülnék neki ha elkerülnél, cseppet sincs szükségem efféle mélysötét kozmopolita hontalanokkal egy légtérben lenni.
2021. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező, egyetértek!
2021. okt. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem, én olyankor pihenni szoktam, nem így erőlködök
2021. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
1 Azt, hogy milyen nemzetiségűnek születek nem én választom. 2 Mások viselkedése, mentalitása miatt miért én szégyelljem magam? Egyébként a kérdésre válaszolva, nem szoktam sem eltitkolni, sem nagydobra sem verni, hogy magyar vagyok.
2021. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
98%

Háhh csúcs vagy kérdező...


Mi pl örültünk, hogy Szófiában leszállva találkoztunk egy debreceni kamionossal (mi is debr) a büfésornál.

2021. okt. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi bátran beszélünk az anyanyelvünkön, ott élő honfitársainkkal szoktunk is beszélgetni így. Turistával jellemzően nem szoktunk találkozni, azok másfelé orientálódnak.
2021. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!