Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiányzik?

Miért hiányzik?

Figyelt kérdés

Fiatalabb koromban összeszűrtem a levet a volt főnökömmel.(erről nem kérek véleményt, örök életemben bánni fogom.) Sajnos szerelmes lettem, de hamar vége lett ennek. Tiszta lappal indultunk a kapcsolatunkban a férjemmel, lezártuk ezt a dolgot. Évek teltek már el, mégis sokszor eszembe jut. Talán nem is ő hiányzik, hanem az érzés?

Úgy érzem, hogy boldog vagyok, mégis folyton az az időszak jár a fejemben. Most családom van már, gyerekem… Nem élünk nagy lábon, de mindenünk megvan a boldogsághoz. Gyűlölöm magam emiatt, hogy nem tudok elégedett lenni, pedig csodás ember a férjem. Volt már, hogy éreztél ilyet? Miért van ez?


2021. okt. 6. 16:25
 1/1 anonim válasza:

Ha tényleg lezártátok volna a dolgot és tiszta lappal indultatok volna a férjeddel, akkor érzelmileg nem tartanál itt ahol. Ez a lezárás számodra,így utólag belegondolva nem csak ilyen "átmeneti" volt? Mert nagyon úgy tűnik..

Van férjed, vannak gyerekeid, és mégis azon gondolkodsz hogy mennyire jó volt összefekudni a

volt főnököddel?

Ez eléggé...zavaros úgymond.

Feltehetőleg a legtöbb ember járt már így, ahogy te, de mégis ott a családod..ezért poppet más a helyzet.

Én azt tudom ajánlani hogy fordulj szakemberhez ezzel, és ezeket tényleg a legnagyobb jóindulattal mondom.

2021. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!