Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiányzik Magyarország?

Hiányzik Magyarország?

Figyelt kérdés

15 éve nem élek Magyarországon. Nagyon hiányzik! Az emlékek, az illatok, ételek.

De az eszemmel tudom, hogy más a gyerekkor/nyaralás és más a hétköznapi élet.

Ráadásul most mindenhol nagyon nehéz kezdeni.

Mit csinálnátok?


2021. ápr. 16. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Csak ezt tudom mondani,ha csak nyaralni akkor is.

[link]

2021. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem.

Azt sajnálom, hogy a családomat és a magyar barátaimat ritkán látom, de egyébként semmi nem hiányzik. Amikor Magyarországon vagyok bevásárolok a kedvenc magyar nasijaimból és könyveimből, és ez elég az egész évre.

Ha ez számít, hat éve nem élek Magyarországon. Az első hetek kicsit nehezebbek voltak, de annyi érdekes és fantasztikus dolog történt, hogy bőven elvonták a figyelmemet a dologról.

29/N

2021. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Mi hiányzik innen? Mert vannak szép helyek, jó kaják, stb de egy rakás fos az egész..szerintem örül aki megszabadul innen.

Én még nem voltam külföldön, de csak a ház hiányozna amiben lakok, meg családom...a többi szarság nem.

2021. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon hiányzik. Pedig "csak" 2 éve nem voltam otthon 😞🙁
2021. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem és a férjemnek sem. 5 éve élünk kint. Nyugi van, az emberek barátságosak, közvetlenek, kedvesek, mintha egy másik bolygó lenne. Az élet kiszámítható és nyugodt, a munkahelyen nem hajtják ki fillérekért a beled és nemhogy meg tudsz élni, de nem keveset tudsz spórolni.


Egy ideje nem voltunk Magyarországon, de előtte félévente hazalátogattunk. Az bőven elég volt és baromira nem hiányzik.

2021. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiányzik.10 éve élek külföldön,3 éve voltam utoljára Magyarországon.Alig vártam,hogy visszaérjek,itt érzem otthon magam.
2021. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!