Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka...

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy az elmúlt pár napban egy csomó idegen férfi jelöl ismerősnek?

Figyelt kérdés
Nem jellemző, nem szoktam kirakni semmit, 10 év alatt egyszer cseréltem profilképet. Egy kertészkedős csoportban osztottam meg képeket a gyűjteményemről, elég népszerű volt, talán ezért? Kezd zavarni, mialatt ezt kiírom már hárman jelöltek be. Csupa férfiak. 30/N

2021. okt. 7. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom elkezdett pár bejelölni a népszerűbb posztok miatt, aztán azoknak az ismerőseinek meg elkezdett beadni ajánlott ismerősnek. Felteszem elég vonzó lehetsz, így elkezdtek ők is bejelölgetni.
2021. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha vannak sok fölös emberek az ismerőseid között, éppen ezért érdemes néhány fölös ismerőst kiszelektálni, hogy ne ajánlgassa az ő ismerőseiknek is a Facebook a profilodat a kit ismerhetek kategóriában.
2021. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd is be úgy a profilod elérhetőségét, hogy csak az ismerősök ismerősei tudjanak bejelölni.
2021. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Felkerültél a napiszarra😂
2021. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor szigorítok, köszönöm a segítséget.🙂
2021. okt. 7. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem raktad ki a didkókat a képeken úgy egész véletlenül? :D
2021. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4 Valami ilyesmitől tartottam, de az kizárt, nincs olyan képem, aminek ott a helye. Azért megnézem. 😃

Egyszer viszont elloptak egy képemet, és társat kerestek a kamu profillal. Nem tudom, miért, az a kép sem volt kihívó.

2021. okt. 7. 20:47
 8/10 A kérdező kommentje:
És a didkókat sem raktam ki, egy sima fekete póló van rajtam.
2021. okt. 7. 20:51
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha kamu profilt is csináltak a képeiddel, akkor egész biztosan nagyon vonzó nő lehetsz, ezért jelölnek sokan. Állítsd be, hogy csak te tudj jelölni, az megoldja, ha nagyon zavar. :)
2021. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tipikus pasihozzászólás. Nekem a profilképemen kívül egyetlen képem sincs magamról, csak olyan helyekről, ahol valaha jártam, mégis rendszeresen kell elutasítanom idegenek jelölését meg törölni a nőkereső kommenteket a képeim alatt. Lehet, hogy van olyan ismerősöm, aki minden szrt bejelöl, ezek szerint valamelyik volt osztálytársam lehet a ludas, mert csak olyan ismerősöm van fb-n, akit személyesen is ismerek
2022. júl. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!