Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy magyar anyának és egy...

Ha egy magyar anyának és egy kínai apának gyerekük születik,melyikükre fog jobban hasonlítani,milyen vonásokat vesz át az apától,anyától?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Az ázsiai vonások nagyon erőteljesek, az mindig dominál.
2021. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Változó, attól függ.

Nagyban függ az apának és az anyának a vonásaitól. A kínaiak hiába egységes nemzetállam, nem mindegy hogy egy apró sötétebb bőrtónusú déli, vagy egy északi, magas, már konkrétan fehérbőrű kínai az apa..

Az anya is számít, azért Magyarországon nagyon sok olyan ember él, akiben bőven vannak ázsiai vonások, mert megmaradt a Kunok, Mongolok, vagy a honfoglalók miatt. Nyilván más egy alföldi Kun vonású, és más egy sváb nő utóda.


Innen kezdődik a sorsolás, ami a két véglet is lehet. Több kelet-ázsiai országban éltem, sok kevert emberrel találkoztam. Találkoztam olyanokkal, akik teljesen európaiak a szememben, és olyanokkal is, akik teljesen kínaiak. Attól függ, mit dob a gép.


A két gyorskorcsolyás magyar-kínai srác, a Liu Shaoling Shaoang bőven az ázsiai vonal, náluk sokkal “európaibb” kinézetű gyermek is születhet, viszont ázsiaibb is.

Hajszínben tényleg a fekete dominánsabb, de találkoztam már apai ágon pont félig magyar kislánnyal, akinek gesztenyebarna haja volt, az a magyar ősökre ütött.

2021. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, milyen lett?
2021. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!