Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen állást válasszak?

Milyen állást válasszak?

Figyelt kérdés

Most állok pályaválasztás előtt. Rengeteget gondolkodtam, hogy mi legyek, de arra jutottam, hogy ha olyan szakmát választok amit igazán szeretnék, akkor abból az álmaimat nem valósíthatom meg, és meg sem élhetek belőle.


Úgyhogy lehet inkább a szerint döntök, hogy mivel kereshetnék a legjobban.

Nőként gáz lenne autószerelőnek/építő iparosnak menni?

Az a helyzet, hogy az eszem meglenne pl egy informatikusihoz vagy jogászhoz, de nem tudom érdemes lenne e tovább tanulnom.



2021. okt. 9. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Csináld azt ahol eltudsz helyezkedni és élvezed is valamennyire. Az a legfontosabb hogy élvezed de gyakran ilyenkor az ember elmegy ilyen bufeszakra es rossz, értéktelen szakot kezd el tanulni.

Egyáltalán nem gáz szerintem.

Jogászt nem ajánlom. Informatikust nyomhatod bátran, ez a jövő

2021. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne-e? A sok pénzt akarsz keresni hosszú időn keresztül, jobb egészségi állapotban, akkor nem is kérdés.

Egyébként pl. nőként is simán lehetsz mondjuk villanyszerelő, ha nagyon akarsz.

2021. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!