Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állást válasszak, ha...

Milyen állást válasszak, ha szeretek beszélni, a középpontban lenni?

Figyelt kérdés
Ez az utolsó évem a gimiben, de még mindig nem tudom mivel szeretnék foglalkozni. Valami olyasmit keresek, amivel a középpontban vagyok, sok emberrel beszélek, de igazából akkor is rólam szólnak a dolgok
2021. febr. 19. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miniszterelnök. Sokat beszél. Középpontban van. És róla/róluk szól minden.
2021. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Valami elérhetőbb?
2021. febr. 19. 12:31
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Miért kell, hogy rólad szóljanak a dolgok? Legyél színész akkor echte középpontban leszel.
2021. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Pap?
2021. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Professzor.
2021. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Es hogy megy a tanulas? Mik az erossegeid? Melyik targy megy a legjobban? Melyik erdekel legjobban?
2021. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az erősségeim a matek, biológia, irodalom, kémia, idegennyelv. Úgy őszintén semmi sem érdekel, ezért kerültem ilyen helyzetbe, hogy még mindig nem tudom mit akarok.
2021. febr. 19. 12:56
 8/14 anonim ***** válasza:

"idegennyelv."


Tolmács?

Bár mondjuk annak pont nem a középpontban kell lennie, hanem szinte "láthatatlannak", viszont beszélhetsz sokat :-)

2021. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Piacra menjél zöldségesnek!


Tudni kell a kémiát, biológiát, különben rádrohad az áru,

A mateknál is toppon kell lenni a fejbenszámoláshoz, különben úgy átvernek a vevők, hogy hajaj, és irodalomból se árt ha az élethelyzetekre tudod alkalmazni a megfelelő iróniát, és drámai hatást, majd költői nyelven megmagyarázni tezsvíreméknek, báttyáknak, hogy mi mennyibe került és hogy a felére nem lehet lealkudni!

2021. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondok neked, hogy google ->


Signora il limone Signooorrrrraaaaaaaa.....


Van rajta figyelem :) Többmilliós!

2021. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!