Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik kiírják fb-ra hogy ezt meg azt a személyt keresik?

Figyelt kérdés
Nemrég történt meg velem, hogy barátnőm írt és belinkelt egy fb bejegyzést ahol egy random pasi egy fiatal lányt keres akit a vonaton látott. Képeket is csatolt és sajnos voltam olyan "szerencsés" hogy engem keresett. Alapból mikor láttam, hogy ezt vagy azt keresték még aranyosnak is tekintettem, de így, hogy engem keresnek már nem annyira cuki. Főleg úgy, hogy az arcom is rajta van a képeken+random palik illetnek szép jelzőkkel a kommentekben mert egy V nyakú felső volt rajtam. Mit gondoltok az esetről, mit csináljak? Írjak neki, hogy szedje le a képet vagy hagyjam, és csináljak úgy mintha nem is láttam volna?
2021. okt. 9. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jelenteni a képet.
2021. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Para, de jelentened kell a képet és írj neki ha még 1x felteszi mész a rendőrségre..
2021. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Hát megtetszettél neki, ez van, reménykedik a szerelemben. :)


Amúgy ha írsz neki, gondolom, leszedi a képet.

2021. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Én rohannék vele a rendőrségre feljelentést tenni. Ez elég durva hogy random lefotóznak és basztatnak a neten, ok nélkül
2021. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Tuti, hogy mérges lennék, és lapítanék, nehogy megtaláljon.


Tudtommal bűncselekmény is úgy képet posztolni a másik emberről, hogy ő nem egyezett bele.

2021. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészen nyugodtan lehet jelenteni és írni, hogy le screenshotoltad, hogy posztolta így van rá bizonyítékod, hogy személyiségi jogsértést követett el ellened, magyarán az engedélyed nélkül fotózott le. Ez még hagyján, de még posztolta is! Ez nem fenyegetés kategória, egyszerű megállapodás. Ha békén hagy nem jelented föl.
2021. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!