Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen emberekről ?

Figyelt kérdés

Tehát, van egy srác akit közelről ismerek, mondhatni kiváltságos vagyok, mert nagyon senkit nem enged a közelébe... Mindegy. A lényeg, állandóan fülhallgató van a fülébe (tényleg mindig, ballagásán is). Azt.mondja idêzem " semmi kedvem hallgatni a világ fa**ságait. Ok.


Kb senkivel nem beszél, egy sziklában több érzêkenység van mint benne, annyira nem érdekli más ember véleménye hogy az na. Van egy barátnőm, akinek tetszik, ezt finoman elmondtam neki majd annyit mondott "és, mit csináljak vele ? Pont le*arom." Kicsit azért zavar, de már én is megkaptam hogy "ha valami nem tetszik, el lehet húzni nekem is"... Szóval kicsit furcsa.


Kb egy lakatlan szigeten tudnám elképzelni. Annyit azért tudok róla, hogy eléggé nehéz élete volt. De hogy tudassam vele, hogy ez nem.épp jó viselkedés arra, hogy ne egyedül maradjon ?


Ötlet ?


2021. jún. 24. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Hagyni kell egyedul, elegendo egyedultoltott ido utan elkezdi ertelki az emberi kapcsolatokat! De amig nem marad twljesen magara, addig nem fogja!
2021. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem hagyod békén?
2021. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs véleményem. Nem érdekli a társaságom, nem figyel arra, nekem mi hogy esik. Ki is mondja h leszarja. Minek lennék vele? Miért akarnék bármit a tudtára adni? Szerinted érdekli, hogy egyedül marad? Majd, ha egyedül lesz, akkor gondolkodik rajta, miért lett ez így. Nem érted, hogy ha egy ember zárt, akkor nincs értelme olyan dolgokat mondani neki, mintha nyitott lenne. Nem fogja értékelni, nem érdekli.
2021. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Maradt ő már magára... Az anyja beadta egy intézetbe, 6 évesen.


Nem szidni akarom, hanem SEGÍTENI neki... Ez volt a fő célja kérdésemnek

2021. jún. 24. 22:35
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem akarja, hogy segítsenek rajta, azon nem lehet. Akármiről van szó.
2021. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

Nekem szimpinek tűnik és nagyon nagy ötlet az állandó füllhalgatózás.

Én csak vonaton szoktam berakni, még akkor is ha a vége csak a zsebembe van, mert tényleg nem vagyok kíváncsi senkire.

Nekem is annyira elegem van már mindenből és mindenkiből.

Neki szerintem nehezebb élete lehetett és nem is tudom, hogy milyen lelkileg alapból.

Én egy nagyon kedves, romantikus srác voltam egykoron. Minden időmmel az igazit kerestem akivel együtt lehetek, akiért bármit megtennék.

Most azon gondolkozom már csak, hogy milyen állatom legyen vagy legyen-e egyáltalán. munkás éveim után fixen egy csendes, kihalt helyre szeretnék költözni, távol mindentől.

Nem látok rá semmi esélyt jelenleg, hogy ez változzon. Eddig még azért nyitott voltam ismerkedésre. Most bármennyire is szeretném nem igazán tudok már bizni senkiben. Bármennyire is próbálom egyszerűen nem megy.

Ha valakivel beszélgetek és oda kerül a sor, igazából én annak örülök, ha nincs semmi. Nem akarok már egyszerűen senkit magam mellé, jobb egyedül. Sőt boldogabb lennék, ha már ott tarthatnék, hogy mindentől távol éljek egyedül, ahol még esetleg a szomszédot sem látom.

2021. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Magának való,így éli az életét,ha akar majd változtat rajta.

Nekem is bárki mondhat 1000 szer valamit ha nem akarom nem csinálom úgysem.


Ha meg nem akar barátnőt azt is megértem,velem is volt már hasonló szitu.

2021. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szidni akarom, hanem SEGÍTENI neki..."

Ha ő nem akarja, akkor te hiába szeretnél bármit is.

2021. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőszakoskodj. Az, hogy elzárkózik, a jele annak, hogy amivel szerinted jót tennél neki, azt ő nem akarja.


Nyolc éven keresztül cs.sztettek engem is a tanárok, hogy legyek "nyitott" meg "érzelmesebb" meg "mosolyogjak". Annyit értek el vele, hogy igazolást írattam minden iskolán kívüli programra, és hogy utálattal gondolok vissza az általános iskolai szociális életemre.

2021. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán neki erre van most szüksége. Idővel talán találkozik majd egy emberrel, aki miatt úgy érzi, érdemes kilépnie ebből az állapotból. Amíg viszont így érzi jól magát, nincs mit tenni. Ha nyit, legyél ott neki, de egyébként, hagyd, hogy azt tegye, amit a legjobbnak érez.
2021. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!